PanzerNews - przypomnienie: koniec Operacji Świątecznych 2018

przypomnienie: koniec Operacji Świątecznych 2018

14 stycznia o godzinie 6:00 Operacje Świąteczne 2018 dobiegną końca. Jeśli rozegracie ostatni mecz zalecam rozbicie wszystkich ozdób jakie jeszcze posiadacie celem uzupełnienia kolekcji świątecznych, aby odebrać zestaw stylizacyjny.


Operacje Świąteczne trwają już kilka tygodni i zostało już tylko kilka dni, by skorzystać z szeregu zniżek, premii i nagród. Większość z nich jest dostępna do 14 stycznia o godzinie 6:00, lecz jest kilka wyjątków. Przyjrzyjmy się im jeszcze raz po kolei, aby uniknąć przykrych niespodzianek!

Premie i zniżki

Możecie nałożyć zniżkę na pojazdy przed wprowadzeniem aktualizacji 1.4. Następnie w drzewku technologicznym przy pojazdach pojawi się ikona %. Niewykorzystane zniżki przepadną po upływie tego terminu. Zastosowana zniżka aktywna jest tylko przy jednorazowym zakupie; standardowa cena zostanie przywrócona po sprzedaniu tego pojazdu. Zniżki nie kumulują się, czyli aktywna może być tylko największa zniżka (jeśli zniżka z oferty specjalnej jest wyższa, wtedy ona będzie zastosowana). Wykonajcie poniższe kroki, by użyć zniżki na wybranym pojeździe:

  • Przejdź do garażu.
  • Kliknij na ikonę Świątecznej atmosfery (śnieżka z rzymskimi cyframi).
  • Kliknij na Nagrody za poziom.
  • Najedź na ikonę zniżki i kliknij Wybierz.
  • Po otwarciu listy wybierz pojazd, a następnie kliknij Aktywuj zniżkę.

Członkinie załogi i Żeńskich członków załogi i Szymon Klaus

Członkinie załogi można zdobyć tylko przez osiągnięcie wyższych poziomów Świątecznej atmosfery, a Szymon Klaus dostępny jest tylko w dużych pudełkach. Nie można ich nabyć w inny sposób. Możecie ich zrekrutować kiedy chcecie; będą czekać w koszarach przez nieograniczony czas. Aby przypisać ich do czołgu:

  • Przejdź do garażu.
  • Wybierz koszary na pasku u góry ekranu.
  • W pasku po lewej zaznacz Rekruci (ta kategoria będzie podświetlona, jeśli macie kogoś do zrekrutowania).
  • Następnie zrekrutuj wybranego załoganta, wybierając kraj, rodzaj pojazdu, konkretny pojazd oraz pełnioną rolę.

Pamiętajcie, że po przypisaniu rekruta do danego kraju nie będzie można przenieść go do innego kraju. Oczywiście można zmienić pozostałe kategorie.

Nie można zmienić zdjęcia lub imienia członkiń załogi lub Szymona Klausa.

Zestawy stylizacyjne

Nie będzie można kupić styli z tej kolekcji bezpośrednio. Jedynym sposobem na zdobycie ich jest skompletowanie kolekcji Noworocznej, Świątecznej, Magicznej lub Księżycowej. Po ukończeniu każdej kolekcji otrzymacie specjalny styl (patrz poniżej).

Magiczny

Noworoczny

Świąteczny

Księżycowy

Nałożony styl na pojeździe nie jest do niego przypisany na stałe. Tak jak inne style można je zdjąć i nałożyć na inne pojazdy.
Jeśli mowa o stylach 3D, można je zdobyć tylko w Dużych pudełkach/ Zdobyte style 3D dla pojazdów, których jeszcze nie posiadacie, możecie zobaczyć w następujący sposób:

Wymiana pojazdów

Zacznijmy od pogratulowania wszystkim, którzy wygrali nowy pojazd premium. Mamy nadzieję, że będzie dobrze Wam służyć! Wymiana Object 252U Defender na standardowego Object 252U nie będzie jednak możliwa.

Pudełka

Po zakończeniu wydarzenia nieotwarte pudełka zostaną otworzone automatycznie, a ich zawartość dodana do Waszego konta. Duże pudełka otrzymane w prezencie również zostaną otworzone automatycznie, jeśli przyjmiecie je po zakończeniu wydarzenia.

Zwróćcie szczególną uwagę na to, od kogo przyjmujecie Duże pudełka. Jeśli przyjmiecie prezent, po czym nadawca wycofa płatność za zakup, obydwa konta zostaną zablokowane dopóki ten problem nie zostanie rozwiązany.

Zróbcie dobry pożytek z ostatnich dni. Powodzenia!

Sekcja komentarzy
Loading comment form ...