PanzerNews - rywalizacja klanów: Bunt maszyn

rywalizacja klanów: Bunt maszyn

Poznajcie zwycięzców!

FAME stanął na wysokości zadania i zniszczył konkurencję!

Dowódcy!

Dwa dni zażartych walk dobiegły końca i wyłoniliśmy zwycięski klan! Stoczono 28 bitew, ponad 500 pojazdów wylądowało na złomowisku, a uszkodzenia wyniosły 1,4 mln punktów. To tylko garść statystyk, które zwieńczyły ostatni weekend Rywalizacji klanów: Bunt maszyn.

Jednak największe wrażenie robi wynik 18-0To suma zwycięstw, którymi FAME zdominował turniej. Nie poddali się, nawet w konfrontacji z potężnym przeciwnikiem jakim jest CSA, który pokonał poprzedniego zwycięzcę R4YD. FAME wykazał się taktyczną wirtuozerią oraz wytrwałością i ostatecznie wytrzebił wszystkich swoich rywali.

Wszyscy walczyli na wysokim poziomie, polegając jedynie na standardowych pojazdach z drzewa technologicznego. W sumie do walki wjechało 27 różnych czołgów ze wszystkich dostępnych nacji i klas, ale FAME nie dało się zatrzymać. Gratulacje!

Oto, co Insane_BTW, kapitan klanu FAME, powiedział o ich udziale w turnieju:

„Cieszyliśmy się, że mogliśmy pokazać właściwy poziom umiejętności, który klan FAME osiągnął dzięki treningowi i przygotowaniom. Gratulujemy CSA zajęcia drugiego miejsca; zdecydowanie zasłużyli na to wysokie miejsce i udowodnili, że obecnie przynależą do najlepszej dziesiątki europejskich drużyn. Rozczarowali nas poprzedni zwycięzcy, którzy nie dotarli do finałów. CSA sponiewierali ich w półfinałach tak mocno, że nawet nie dostali szansy na danie nam klapsa, mimo swoich obietnic. Starcie z INVIL na tak wczesnym etapie także przyniosło zawód. Mieliśmy nadzieję spotkać ich przynajmniej w półfinałach. Wtedy mogliby zajść wyżej w turnieju. Dziękujemy wszystkim fanom za kibicowanie i mamy nadzieję, że bawili się tak dobrze jak my!”

Najskuteczniejszy gracz – combat5508_eSuba [CSA]

Combat walczył zachwycająco w swoim Conqueror Gun Carriage, z którym zdołał oddać wiele celnych strzałów w kluczowych momentach turnieju, co zaprowadziło CSA do finałów. Wykazał się także wzorowymi umiejętnościami na miejskich mapach i zademonstrował dogłębną znajomość gry w krytycznych sytuacjach, dowodząc Bat.-Chat. i 50B. Znalazł się on wśród graczy, którzy rozegrali najwięcej bitew podczas całego turnieju i zdołała konsekwentnie utrzymać wysoki poziom oraz uszkodzenia wynoszące średnio ponad 3000 pkt. na bitwę. Wszystko to sprawiło, że nie mieliśmy trudności z wyłonieniem najskuteczniejszego gracza.


Tym akcentem kończymy Rywalizację klanów: Bunt maszynFAME raz jeszcze pokazali, że są potęgą, z którą należy się liczyć. Na razie mogą kąpać się w świetle chwały jako najlepszy europejski klan, ale Rywalizacja klanów powróci i konkurencja już nie może się doczekać, aby ich zdetronizować.

Dziękujemy wszystkim za śledzenie transmisji i składamy serdeczne podziękowania każdej z drużyn za ich sportową postawę w czasie trwania wydarzenia.

Sekcja komentarzy
Loading comment form ...