PanzerNews - rywalizacja klanów: Bunt maszyn, cz.II

rywalizacja klanów: Bunt maszyn, cz.II

Czy jesteście gotowi na finał Buntu maszyn?

Dołączcie do nas w ten weekend, 1 i 2 sierpnia o 16:00 CEST (UTC+2), na naszych kanałach Twitch Stream lub YouTube i podziwiajcie niesamowitą pancerną akcję. Najlepsze klany ponownie walczą w wyrównanym starciu o koronę Rywalizacji klanów i wspaniałe nagrody!

Po zaciętych walkach na etapie grupowym, wyłoniliśmy najlepsze 8 klanów, które przejdą do play-offu i ostatecznie, do finałowej bitwy o dominację. Zapiszcie sobie te daty w kalendarzu i dołączcie do Still_Mojo, Keyhand, Moff_ i eekeeboo, którzy poprowadzą Was przez pojedynki, komentując je i analizując najlepsze taktyki. Naturalnie, będą też mieli dla Was kilka miłych fantów.

Stream regionalny

Wolicie oglądać to wydarzenie w swoim języku? Żaden problem! Rzućcie okiem na tę listę wspaniałych twórców zawartości, którzy będą je nadawali i komentowali na swoich kanałach. Oto dostępne języki:

Niemiecki Polski Węgierski
Mootality Algo_24 CygaN_ DED Zurugula Dani2999 MrScheff
Czeski Hiszpański
 Marty_vole jXcr StronkMaxi

Uczestnicy

Szkoda byłoby przegapić niesamowitą serię zaawansowanych rozgrywek pomiędzy:


Prezenty

Obserwujcie nasze kanały na Twitchu YouTube oraz bierzcie udział w licznych oferowanych przez nas aktywnościach, aby wygrać jedną z poniższych nagród:

Będziecie mogli zapisać się przez Gleam, aby dostać szansę na wygraną. Link podamy podczas streamów. Co więcej, dostaniecie możliwość zagłosowania na najskuteczniejszego gracza dnia, który w nagrodę otrzyma 5 000 obligacji! Oczywiście, przygotujemy też kilka kodów do wykorzystania.

Prognozujcie zwycięzcę

Czy Wasz ulubiony klan dobrnie do finałów? Które pojedynki skończą się dla niego spektakularnym zwycięstwem, a które sromotną porażką? Kto będzie najbardziej zażarcie walczył, by zetrzeć swoich przeciwników w proch? Czy potraficie wskazać klan, który jest wystarczająco wytrzymały i bezwzględny, by sięgnąć po tron? Zagłosujcie w naszej grze z prognozami. Dowódcy, których prognozy okażą się najtrafniejsze otrzymają czołg premium VIII poziomu. Poza tym, 10 losowo wybranych dowódców, którzy postawili przynajmniej jedną poprawną prognozę otrzyma 7 dni konta premium World of Tanks. Zatem spróbujcie swego szczęścia już teraz!

KONKURS NA PROGNOZY

Nagrody klanowe

Naturalnie, największą nagrodą dla uczestniczących klanów będzie cześć i chwała, którą zdobędą udowadniając, że nie mają sobie równych nawet pośród tych najlepszych. Jednak na szali są także wspaniałe nagrody, które dodadzą im jeszcze więcej motywacji!

1. miejsce

10 000 EUR (dla drużyny) + 500 000 złota + 100 000 obligacji + styl Mistrz + 15 monitorów gamingowych BenQ EX2780Q 144Hz + zaproszenie do Superpucharu Dnia Czołgisty we wrześniu

2. miejsce 5000 EUR (dla drużyny) + 250 000 złota + 75 000 obligacji + styl Uczestnik
3. - 4. miejsca 175 000 złota + 50 000 obligacji + styl Uczestnik
5. - 8. miejsca 100 000 złota + 25 000 obligacji + styl Uczestnik

Dołączcie do nas 1 i 2 sierpnia na YouTube i Twitchu, by być świadkami buntu maszyn!


Rywalizację klanów sponsorują:

Sekcja komentarzy
Loading comment form ...