PanzerNews - rywalizacja klanów: miejska dżungla

rywalizacja klanów: miejska dżungla

Poznajcie zwycięzców!

Zwycięzcą został INVIL!

Dowódcy!

Po tygodniu bezlitosnych starć i dramatycznych odwetów do końca przetrwała drużyna INVIL , która otrzymuje tytuł czempiona Rywalizacji klanów i przejmuje koronę, zostając nowym królem dżungli!

Po wyrównanych walkach pierwszego dnia pomiędzy R4YD i INVIL , INVIL wyszli zwycięsko z ekscytującej dogrywki. Ich drużyna kompletnie unicestwiła też CSA , z wynikiem 4-0, co było potężnym zaskoczeniem, ponieważ CSA, finaliści poprzedniego turnieju, tym razem przegrali wszystkie starcia. FAME oddali jedno zwycięstwo R4YD, ale ostatecznie uzyskali przewagę 3-1.

Gdy zaświtał dzień drugi, wszystkie drużyny rozpoczęły pokaz siły. INVIL całkowicie zdominowali FAME w finałach górnej drabinki, z wynikiem 4-0, czego nikt się nie spodziewał. FAME odzyskali siły po emocjonującej dogrywce przeciwko R4YD w wielu walkach rozgrywanych na ostrzu noża. FAME dotarli do finałów po wygraniu wszystkich starć.

Wielki finał przyniósł zmagania pomiędzy dwoma drużynami, z których żadna nie miała oczywistej przewagi. FAME weszli do meczu z wynikiem 3-2, ale nie zdołali zdobyć przewagi, zatem przeszli do finałów i decydującej bitwy na mapie Prochorowka. Obie drużyny zmierzyły się ze sobą w kulminacyjnej epickiej batalii na środku mapy, po czym INVIL przejęli górny skraj i zdobyli tytuł czempiona, po wygranej, trzymającej w napięciu dogrywce, z wynikiem 4-3.

Oświadczenie INVIL:

Po przewalczeniu długiej drogi do finału staraliśmy się pokazać z najlepszej strony. Niestety, nie wszystko poszło gładko, jednak zebraliśmy siły i udało nam się odnieść ostateczne zwycięstwo w turnieju. Chcielibyśmy podziękować Wargaming i wszystkim drużynom uczestniczącym w turnieju, szczególnie tym grającym przeciwko nam. Dziękujemy też Cyganowi, który włożył w komentowanie tego wydarzenia i wszystkich starć mnóstwo emocji. To było bardzo budujące doświadczenie.

W każdej rozgrywce każdy dawał z siebie wszystko. Najbardziej emocjonującym i stresującym starciem była ostateczna walka z FAME. Po wielu miesiącach udało nam się dobrać skład drużyn, które grały ze sobą we wspaniałej atmosferze. Z takimi wybornymi graczami, z uśmiechem spoglądamy w przyszłość i już nie możemy się doczekać następnego turnieju 15x15! To była niesamowita przygoda, zdecydowanie nie ostatnia. Mamy nadzieję, że takie turnieje będą się wydarzać jeszcze częściej!

Gratulujemy latzy_Primus (R4YD), najskuteczniejszemu graczowi, a wielkie brawa dostaje drużyna INVIL za zwycięstwo w tym sezonie!

Dziękujemy wszystkim za śledzenie transmisji i składamy serdeczne podziękowania każdej z drużyn za ich sportową postawę w czasie trwania wydarzenia.

W skrócie

ź: WoT
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...