PanzerNews - Rywalizacja klanów: wiosenne natarcie – finały, cz.II

Rywalizacja klanów: wiosenne natarcie – finały, cz.II

Jesteście gotowi na najlepsze drużyny dające z siebie wszystko w walce o dominację?

Rywalizacja klanów: Finały Wiosennego natarcia

27 lutego o 15:00 CET i 28 lutego o 15:00 CET (UTC+1)

DOŁĄCZCIE NA TWITCHU

Dołączcie do streamów na oficjalnych kanałach World of Tanks na Twitch lub YouTube, aby obejrzeć finały Rywalizacji klanów 27 i 28 lutego o 15:00 CET (UTC+1). Najlepsze europejskie klany po raz kolejny rozstrzygną, który z nich jest najlepszy i zawalczą o koronę Rywalizacji klanów oraz wspaniałe nagrody!

Wszystkie wiodące drużyny zahartowały się podczas dwóch katorżniczych rund kwalifikacyjnych i gorących etapów grupowych. Najlepsze cztery klany gotowe są dołączyć do INVIL i R4YD w fazie play-off. Podziwiajcie to niesamowite widowisko i zgarniajcie wspaniałe nagrody Twitch Drops!

Śledźcie starcie na żywo

Still_MojoKeyhand i eekeeboo będą Waszymi przewodnikami po starciach, komentując i analizując najlepsze taktyki na oficjalnym kanale World of Tanks Twitch 27 i 28 lutego o 15:00 CET (UTC+1). Dołączając do nich na Twitchu, upewnijcie się, że Wasze konta Wargaming i Twitch są połączone, abyście mogli otrzymać gwarantowane nagrody za czas spędzony na oglądaniu.

DOŁĄCZCIE NA TWITCHU

Wolelibyście obejrzeć stream w swoim własnym języku? Żaden problem! Nasi wspaniali twórcy zawartości będą transmitować i komentować to wydarzenie. Rozsiądźcie się wygodnie i zgarniajcie Twitch Drops także na ich kontach!

Niemiecki Polski Francuski
Mailand Newmultishow cygan__ Synop_s
Czeski Hiszpański
 Marty_vole jXcr

Twitch Drops dla Rywalizacji klanów

Dostępne od 27 lutego, 15:00 CET, do 1 marca, 23:00 CET (UTC+1) na wszystkich partycypujących kanałach Twitch

Świetna rozrywka to nie jedyny powód, dla którego warto dołączyć do streamów na żywo. Oglądajcie ostateczne starcia na oficjalnym kanale World of Tanks Twitch lub na kanale jednego z wymienionych powyżej twórców zawartości, aby zbierać gwarantowane Twitch Drops. To proste - im dłużej oglądacie, tym więcej zdobyczy otrzymujecie!

 

Gwarantowane zdobycze:

  • Po 60 minutach:  5 dużych zestawów naprawczych
  • Po 120 minutach: brązowy medal Fan Rywalizacji klanów
  • Po 120 minutach: 5 rezerw osobistych: +100% PD bojowego przez godzinę
  • Po 180 minutach:  1 styl 2D Rywalizacji klanów: Fan turniejów klanowych
  • Po 240 minutach: srebrny medal Fan Rywalizacji klanów
  • Po 360 minutach: złoty medal Fan Rywalizacji klanów
Zmiany w Twitch Drops: w Rywalizacji klanów: Wiosenne natarcie World of Tanks po raz pierwszy użyje nowego przeprojektowanego formatu Twitch Drops, w tym nowego interfejsu użytkownika Twitch. Teraz zobaczycie pasek postępu, który pozwoli Wam śledzić, jak długo powinniście oglądać transmisję, by otrzymać zdobycze Twitch Drops. Teraz wszystkie zdobycze są gwarantowane, a nie przypadają graczom losowo!
Aby otrzymać Twitch Drops musicie:
  1. Połączyć swoje konta World of Tanks i Twitch.
  2. Sprawdzić swój postęp na pasku postępu dla Twitch Drops. Pasek ten musi osiągnąć 100% zanim będziecie mogli odebrać swoją zdobycz (szczegóły na 3. kroku).
  3. Odbierzcie swoją zdobycz poprzez kliknięcie przycisku w wyskakującym powiadomieniu w interfejsie streamu lub w osobistym inwentarzu Twitch. Jeśli nic nie zrobicie, nagroda zniknie po 24 godzinach od zakończenia każdej kampanii.

O szczegółach dotyczących połączenia kont dowiecie się, klikając w poniższy przycisk.

PRZEWODNIK PO TWITCH DROPS


Uczestnicy


Prognozujcie zwycięzcę

Ufacie swoim przeczuciom? Czy może Wasza ocena sytuacji jest zabarwiona pragnieniem, by Wasz ulubiony klan dostał się do finałów? Pokażcie, który klan, Waszym zdaniem, ma wystarczająco zaparcia, odwagi i szczęścia, aby dostać się do finałów i przejąć tron Rywalizacji klanów. Zagłosujcie w naszej grze z prognozami. Dowódcy, których prognozy okażą się najtrafniejsze otrzymają czołg premium VIII poziomu. Dodatkowo 10 losowo wybranych dowódców, którzy postawili przynajmniej jedną poprawną prognozę, otrzyma styl 2D Fan turniejów klanowych. Spróbujcie swego szczęścia już teraz!

KONKURS NA PROGNOZY

Nagrody klanowe

1. miejsce 500 000 złota +100 000 obligacji + styl Mistrz Urządzenia peryferyjne od Razer (1 przedmiot na uczestnika):
2. miejsce 250 000 złota + 75 000 obligacji + styl Uczestnik
3. miejsce 200 000 złota +50 000 obligacji + styl Uczestnik
4. miejsce 150 000 złota +50 000 obligacji + styl Uczestnik
5.–6. miejsca 100 000 złota +25 000 obligacji + styl Uczestnik
7.–8. miejsca 100 000 złota +25 000 obligacji
 

Styl Rywalizacja klanów

Udekorujcie swoje czołgi po mistrzowsku i upamiętnijcie to epickie wydarzenie z pomocą ekskluzywnego stylu 2DFan turniejów klanowych! Kupcie go bezpośrednio w grze za 1 750 złota i zastosujcie na dowolnym ulubionym czołgu już dziś!

Sponsorzy

Wreszcie chcielibyśmy szczególnie podziękować naszym partnerom. Stream z Rywalizacji klanów: Wiosenne natarcie możecie oglądać dzięki wsparciu

ź: WoT
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...