PanzerNews - SanyaTranslate i zapowiedź nowego trybu?, cz.II

SanyaTranslate i zapowiedź nowego trybu?, cz.II

Zdaje się, iż stało się jasne co próbuje przekazać nam SanyaTranslate swoimi tweetami. Część dalsza tweetów SanyaTranslate: Wczoraj opublikowano wpis w którym zamieszczono fotografie Adna Romanza Chaffee: Rzh9MJybaZY

Domyślacie się? Prawdopodobnie nie jest przypadkiem, iż na fotografii znajduje się ojciec zmarłego w 1941 roku dowódcy amerykańskich wojsk pancernych, Adny Chaffee'ego Jr, na cześć którego nazwano pojazd M24 Chaffee. Być może będzie jedną ze stron/drużyn w sierpniowym trybie, albo będzie unikalnym dowódcą; podobnie jak Buffon latem 2018.

Za jakiś czas opublikowano fotografię VK 16.02 Leopard, która prowadziła do gifa. 6P4o7JvoXbs Quaa -zftpE "Teraz zrobi się trudniej. Jeśli chcesz zdobyć następny przedmiot, musisz spróbować. Radzę Ci uważnie obejrzeć zdjęcie. Tak swoją drogą, co wiesz o Imgurze?" Kolejny tweet przedstawia kluczyk do pojazdu wraz z breloczkiem M24 Chaffee: Ksu8Daw4kIA "Wczoraj nie zastanawialiście się długo. Dobrze, oto wasz przedmiot. Swoją drogą, mamy mało czasu, musicie się pośpieszyć..." Czyżby 7 sierpnia wystartują nowe wyścigi M24 Chaffee vs. VK 16.02 Leopard?
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...