PanzerNews - Sierpniowy upał: robi się gorąco!

Sierpniowy upał: robi się gorąco!

Najgorętszy sezon bitewny już tu jest, Dowódcy!

Lato już dawno jest z nami, ale w World of Tanks zrobi się jeszcze goręcej. Przygotujcie się do udziału w serii ekscytujących aktywności Sierpniowego upału, które uraczą Was ciekawymi wydarzeniami, długo oczekiwanymi trybami gry i innymi wyjątkowymi atrakcjami. Ponadto, w 2021 roku przypada 11. rocznica powstania World of Tanks, dlatego zapraszamy Was wszystkich do wzięcia udziału w naszej urodzinowej imprezie! Dołączajcie - sierpień będzie obfitował w mnóstwo niespodzianek!

Nadchodzą czechosłowackie czołgi ciężkie!

Asfalt rozpłynie się pod gąsienicami nowiutkich czechosłowackich czołgów ciężkich, które przypuszczają szturm na pola bitewne naszej gry. Dodajemy całą gałąź z czterema możliwymi do zbadania awanturnikami poziomów VII-X, więc przygotujcie się na czeską stal w sierpniu!

11. rocznica World of Tanks

World of Tanks narodził się 12 sierpnia w Mińsku, sercu Wargaming. W 2021 roku przypada 11. rocznica powstania naszej gry i w związku z tym, aby uczcić ten kamień milowy planujemy wielkie obchody! W dowód naszej szczerej wdzięczności i uznania przygotowaliśmy dla Was świąteczny Garaż i ekscytujące prezenty. Bawmy się razem!

Ulepszenie polowe

Ta nowiuśka funkcjonalność umożliwia dostosowanie Waszych ulubionych pojazdów poziomów VI–X, wzmocnienie ich atutów i dostosowanie ich do Waszego indywidualnego stylu gry. Odkryjcie nowe aspekty rozgrywki i uczyńcie Wasze czołgi bardziej konkurencyjnymi w bitwach!

Rebalans pojazdów premium

Kontynuujemy przywracanie balansu w kultowych pojazdach premium i poprawiamy charakterystyki niektórych z Waszych ulubionych czołgów z różnych narodów. T34, IS-6 i inne popularne czołgi otrzymają swoje ulepszenia. Dobrej zabawy!

Nowa mapa: Bezpieczna przystań

Przygotujcie się na intensywne bitwy losowe na nowej mapie! Bezpieczna przystań, malownicza lokalizacja o wymiarach 1000 x 1000 metrów, w którym znajdziecie zdemilitaryzowany port cywilny z ogromnym bunkrem. Występują na niej również rozległe tereny zielone oraz tradycyjna japońska wioska rybacka, więc wszystkie typy pojazdów znajdą tu wiele osłon i miejsca do manewrowania.

Szlifujcie swoje umiejętności nawigacji z Topografią!

Do World of Tanks wkracza nowy tryb treningowy: Topografia. W tym trybie dla pojedynczego gracza będziecie mogli opanować podstawy gry na mapach o różnych poziomach trudności. Wypełnianie specjalnych misji i eksploracja map poprawi wzmocni Wasze umiejętności nawigacji i pomoże przetrwać w nawet najbardziej zaciekłych bitwach.

Spróbujcie swoich sił w Misji zwiadowczej!

Misja zwiadowcza, nasz nowy tryb, który da Wam pierwszą sposobność na wypróbowanie możliwych zmian w grze, już wkrótce trafi na serwery główne! Obecnie jesteśmy w trakcie jego udoskonalania i już niedługo odsłonimy więcej szczegółów.

Linia frontu 2021 jest tuż za rogiem

Linia frontu, najbardziej epicki tryb World of Tanks, powróci do gry w sierpniu 2021 roku i wprowadzi przerobiony system rezerw bojowych. Dodatkowo, w tym sezonie, pojazdy poziomu IX są dozwolone na pewnym etapie bitwy.

Przygotujcie się na zaprezentowanie Waszego mistrzostwa

Na koniec, czeka na Was jeszcze niespodzianka, którą na razie utrzymamy w tajemnicy. Więcej szczegółów już wkrótce, więc bądźcie czujni i przygotujcie się do zademonstrowania swoich umiejętności!

Sierpień jest wspaniałym miesiącem na grę w czołgi - nie przegapcie tych atrakcji!

ź: WoT
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...