PanzerNews - sklep premium: 30 dni konta premium i M3 Light

sklep premium: 30 dni konta premium i M3 Light

Najnowszy pakiet combo 30 dni konta premium WoT z pojazdem premium i świetną zdobyczą kolekcjonerską już na Was czeka! Odwiedźcie Sklep premium i złapcie klasyczny czołg lekki ze wszystkimi korzyściami płynącymi ze Sklepu premium.

IIIM3 Light to jedna z wersji licznych czołgów opartych na amerykańskim M3 Stuart. Modyfikacje tego niezawodnego czołgu lekkiego zostały dostarczone na mocy ustawy Lend-Lease dla prawie wszystkich sił alianckich, w tym ZSRR, i to w tych szeregach znajdziecie ten dość szybki pojazd oskrzydlający z mocnym pancerzem przednim. Chociaż Związek Radziecki nie był pod wrażeniem amerykańskiego pojazdu, który wydawał się nieodpowiedni do sprostania warunkom na wschodnich polach bitew, ten szybkostrzelny czołg lekki doskonale sprawdza się we wszystkich zakątkach World of Tanks.

Dodajcie go do garażu wraz z miesiącem konta premium. Konto premium World of Tanks gwarantuje 50% więcej kredytów i doświadczenia na bitwę, a także specjalne misje premium, rezerwy osobiste na kredyty i wiele więcej. Wejdźcie na wyższy poziom rozrywki już teraz!

Dostępne od 15 marca 06:00 CET (UTC+1) do 15 kwietnia 07:00 CEST (UTC+2)

Zestaw za 39,89 PLN
  •  30 dni konta premium WoT
  • IIIM3 Light
  •  Miejsce w garażu
Pamiętajcie, że otrzymacie 300 000 kredytów ramach rekompensaty, jeśli macie już czołg z zestawu.
ź: WoT
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...