PanzerNews - sklep premium: 360 dni premium WoT + 3 pojazdy

sklep premium: 360 dni premium WoT + 3 pojazdy

Przedstawiamy nowy sposób na świętowanie gamescomu: cały rok dostępu do konta premium World of Tanks, z trzema wspaniałymi pojazdami w komplecie – za darmo! (359PLN)
  • T26E3 Eagle 7 jest nierozerwalnie związany z historią Kolonii: pojazd ten pokonał czołg Panther nieopodal słynnej katedry tego niemieckiego miasta.  W grze World of Tanks ten czołg średni VII poziomu, jak każdy Pershing, sprawdza się idealnie w obronie umocnionej pozycji na wzniesieniu, głównie za sprawą silnej osłony działawysokiego kąta obniżenia działa oraz dużej ilości uszkodzeń zadawanym jednym trafieniem – to prawdziwy wojownik.
  • To pojazd o bogatej historii. Czołg Bretagne Panther, niegdyś własność niemiecka, został przejęty przez Francuzów, a po długich latach nasi przyjaciele z Muzeum Czołgów w Saumur postanowili go odrestaurować. W naszej grze jest to wszechstronna jednostka z wytrzymałym pancerzem i potężnym oraz celnym działem.
  • Niedawno wprowadzony do gry pojazd T78 jest idealnym połączeniem wszystkich najlepszych cech amerykańskich niszczycieli czołgów. Niezawodny, szybki, łatwy do ukrycia i wyposażony w wieżę, która może wykonać pełen obrót – ten myśliwy VI poziomu jest podstępny i niebezpieczny.
3394ad62ef804f629d5ff169ba342caa
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...