PanzerNews - sklep premium: czas wygrywać z zestawami 5x PD

sklep premium: czas wygrywać z zestawami 5x PD

Zwycięzca bierze wszystko, czyż nie? Zapewniamy, że z zestawem bonusów zapewniających pięciokrotnie więcej doświadczenia za zwycięstwo będzie dużo łatwiej! Dlatego przywracamy do oferty pięć zestawów z misjami 5x PD, z którymi każdy błyskawicznie wespnie się na szczyt ulubionej gałęzi pojazdów. Po zużyciu bonusu za pierwsze zwycięstwo dnia misje zawarte w tych zestawach będą mnożyć zdobyte punkty doświadczenia za każdą wygraną bitwę.

Ważne: Aby nie dało się „zmarnować” misji 5x PD, będą one aktywowane tylko wtedy, gdy znajdziecie się w pierwszej dziesiątce graczy pod względem liczby zdobytych PD.

Mówiąc krótko, oferowane zestawy pozwolą Wam szybko wspinać się po drzewie technologicznym, wzmocnić swoje czołgi lub zebrać więcej PD między ofertami specjalnymi — kiedy tylko chcecie!

Zestaw Supreme za 40PLN: • 25× misji zapewniających pięciokrotnie więcej doświadczenia za każde zwycięstwo Zestaw kompletny za 80PLN: • 50× misji zapewniających pięciokrotnie więcej doświadczenia za każde zwycięstwo Zestaw Supreme za 100PLN: • 75× misji zapewniających pięciokrotnie więcej doświadczenia za każde zwycięstwo
Pamiętajcie, że każdy zestaw można zakupić tylko raz na konto.
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...