PanzerNews - sklep premium: dorwijcie swoje specjalne rocznicowe zestawy!

sklep premium: dorwijcie swoje specjalne rocznicowe zestawy!

Podczas świętowania 10. rocznicy powstania naszej gry będzie pięć okazji na zdobycie różnych legendarnych pojazdów, każdy z niepowtarzalnym stylem.

Akt I będzie oferował VIIIM6A2E1VIIIKV-5  oraz VKV-220-2 .

Każdy z tych wyjątkowych stylów opowiada historię przypisanego pojazdu i może być zdjęty. Na przykład, styl dla M6A2E1 przedstawia gęś, która odnosi się do jego nieoficjalnej nazwy, a wygląd KV-220-2 przypomina transformator z gniazdem. Sprawdźcie sami.

M6A
Kv-5 Kv-220

Poza indywidualnymi stylami dla poszczególnych czołgów, zestawy te zawierać będą dodatkowy wielosezonowy styl Topograficzny, złożony z fragmentów minimap World of Tanks z wszystkich 5 aktów.

Pod koniec Aktu I te trzy zestawy z pojazdami (wraz z ich wyjątkowymi stylami i dodatkowym wyglądem) zostaną zastąpione trzema nowymi zestawami zawierającymi inne czołgi. Styl Topograficzny dostępny będzie przez cały czas trwania obchodów rocznicowych, w Sklepie jubileuszowym.

Wybierz swój zestaw i zaparkuj te legendarne pojazdy w swoim garażu!

ŁAP LEGENDARNE CZOŁGI

Możecie też kupić Zestawy rocznicowe zawierające złoto i jubileuszowe monety. Wymieniajcie je na cenne przedmioty i ekskluzywne personalizacje w specjalnym Sklepie jubileuszowym w grze. Macie trzy opcje do wyboru:

  • 5000 szt. złota i 100 jubileuszowych monet
  • 8750 szt. złota i 200 jubileuszowych monet
  • 12 500 szt. złota i 300 jubileuszowych monet

KUP ROCZNICOWE ZESTAWY

Sekcja komentarzy
Loading comment form ...