PanzerNews - sklep premium: Ram II

sklep premium: Ram II

Wyjedźcie przeciwnikowi naprzeciw i pozostańcie w samym środku bitwy w tym wytrzymałym czołgu średnim V poziomu.

Potężna armata QF 6-pounder kal. 57 mm czołgu VRam II strzela szybko i zadaje uszkodzenia na tyle groźne, by utrzymać przeciwników w ciągły napięciu. Jego wielka pula PW i uszkodzenia na minutę równe 1965 PW/min robią wrażenie, w przypadku czołgu V poziomu, a wpaniały stosunek mocy do masy oraz przyzwoity przedni i boczny pancerz sprawiają, że Ram II to nieoceniony członek każdej drużyny.

Ten czołg krążowniczy nie walczył w II wojnie światowej, ale służył jako cenny pojazd szkoleniowy dla pierwszych dywizji Kanadyjskich Sił Zbrojnych. Ostatecznie został użyty do celów bojowych jako Ram Kangaroo – transporter opancerzony i Badger – czołg z miotaczem ognia. Po wojnie czołgi Ram weszły także w skład w pierwszych batalionów pancernych Królewskiej Armii Holenderskiej i pozostały tam do 1952 roku, kiedy to zastąpiły je Centuriony.

Ten czołg premium to doskonały pojazd dla nowych dowódców, znakomity średniak do szkolenia załogi oraz niezawodny zbieracz kredytów. Dodajcie tego Kanadyjczyka z amerykańskim rodowodem do swojej kolekcji i ustrzelcie także inne oferty w naszym sklepie!

Oferty: Ram II

Dostępne od 20 października, 07:00 CEST (UTC+2), do 22 października, 07:00 CEST (UTC+2)

Perełka kolekcjonera za 33,21 PLN
  • VRam II
  •  Miejsce w garażu
  • Załoga wyszkolona w 100%
Najlepszy zakup za 59,99 PLN
  • VRam II
  •  Miejsce w garażu
  • Załoga wyszkolona w 100%
  • Złoto: 1400
  • 15×Misja: 5X PD za zwycięstwo
  • 10×Rezerwa osobista: 200% WIĘCEJ PD dla załogi przez 2 godziny

Pojazdy premium to unikalne jednostki, których nie trzeba badać. Pojazdy premium można kupić za złoto, otrzymać w prezencie, wygrać je podczas rożnych wydarzeń, otrzymać jako nagrody za ukończenie określonych misji w grze lub nabyć je bezpośrednio w Sklepie premium.

Pojazdy premium dają szeroki wachlarz korzyści:

50% więcej PD załogi w każdej bitwie50% więcej PD załogi w każdej bitwie

Więcej PD bojowego w każdej bitwieWięcej PD bojowego w każdej bitwie

Przenoszenie załogi między pojazdami tego samego typu bez kar i przeszkalania

Przenoszenie załogi między pojazdami tego samego typu bez kar i przeszkalania

Elitarny status pozwala na konwersję zdobytych PD bojowego na wolne PDElitarny status pozwala na konwersję zdobytych PD bojowego na wolne PD Przyspieszone szkolenie załogiPrzyspieszone szkolenie załogi Więcej kredytów za bitwęWięcej kredytów za bitwę

Jednak pamiętajcie, że pojazdy premium nie są niezwyciężone, ani nie posiadają lepszych charakterystyk, niż standardowe pojazdy. Z tego powodu, aby dobrze zarobić w pojazdach premium, nadal musicie polegać na swoich umiejętnościach.

ź: WoT
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...