PanzerNews - sklep premium: Škoda T 56

sklep premium: Škoda T 56

Zapoznajcie się z zupełnie nowym ciężarkiem, który będzie dostępny wraz z ukazaniem się czechosłowackiej linii ciężkiej.

Dziś około 16:30 Chudy będzie ogrywał ten czołg na streamie!

Więc jeśli chcecie zobaczyć jak gra się nową premką 8 poziomu, nowej gałęzi drzewka czechosłowackiego - koniecznie wpadnijcie na stream!

TTV/ChudyChudziutki

VIIIŠkoda T 56 wyposażony jest w 2-pociskowy automat ładujący i groźne działo 130 mm, które zadaje 460 PW uszkodzeń, co stanowi jedną z najwyższych wartości wśród innych czołgów VIII poziomu.

Zobaczcie ekscytujące premierowe oferty i zniżki w drzewie technologicznymi zapoznajcie się z naszym przewodnikiem poniżej, by poznać porady i wskazówki, które przygotują Was do walki i pomogą w wybraniu najlepszych umiejętności załogi oraz opcji wyposażenia. Wjeżdżajcie do bitwy z impetem i zabierzcie ten pojazd na przejażdżkę już dziś!

Oferty: Škoda T 56

Dostępne od 11 sierpnia, 07:00 CEST (UTC+2) do 23 sierpnia, 07:00 CEST (UTC+2).
Zestaw standardowy za 154,76 PLN Zestaw kompletny za 240,59 PLN
 • VIIIŠkoda T 56
 • Załoga wyszkolona w 100%
 • Miejsce w garażu
 • Złoto: 6000
 • 15×Misja: 5X PD za zwycięstwo
 • 30×Rezerwa osobista: 200% więcej PD dla załogi przez 2 godziny
Zestaw najlepszy za 399,99 PLN
 • VIIIŠkoda T 56
 • Załoga wyszkolona w 100%
 • Miejsce w garażu
 • Złoto: 15 500
 • 30×Misja: 5X PD za zwycięstwo
 • 30×Rezerwa osobista: +300% PD załogi przez 2 godziny
 • Ulepszona wentylacja (Klasa 1)
 • Stabilizator pionowy (Klasa 1)
 • Ulepszone wzmocnienie (Klasa 1)
 • 25×Duży zestaw naprawczy
 • 25×Automatyczny system gaśniczy
 • 25×Duża apteczka

Zniżki w drzewie technologicznym

Dostępne od 11 sierpnia, 07:00 CEST (UTC+2) do 18 sierpnia, 07:00 CEST (UTC+2).

Szczęście Wam sprzyja, Dowódcy! Pokaźne rabaty w drzewie technologicznym zbiegają się w czasie z wprowadzeniem czechosłowackiej linii ciężkiej. Chwytajcie te okazje, jeśli nie jesteście jeszcze właścicielami tych pojazdów!

ZNIŻKA W KREDYTACH

POJAZDY

50% IILT vz. 35  
50% IIILT vz. 38  
50% IVST vz. 39  
50% VŠkoda T 24  
30% VIŠkoda T 25  

Jak grać Škodą T 56

VIIIŠkoda T 56 odznacza się niesamowitym jak na swój poziom działem, a połączenie potężnej siły ognia i dodającej pewności siebie żywotności zapewnia Wam kontrolę nad każdą sytuacją bojową. Ale jeszcze nie czas na wybuchy entuzjazmu! Oto krótki przewodnik, który pomoże Wam w przygotowaniach zanim ruszycie w ostre konfrontacje ze zbyt dużym impetem.

Wyświetlone parametry dotyczą pojazdu, w którym każdy członek załogi ma poziom głównej kwalifikacji wyszkolony w 100%. Niektóre charakterystyki pojazdu można ulepszyć jeszcze bardziej dzięki premii dowódcy do poziomu głównej kwalifikacji, atutom i umiejętnościom załogi, a także specjalnym przedmiotom w grze.

1

2 3 4

Siła ognia

Kluczową cechą czołgu Škoda T 56 jest jego wybuchowa siła ognia. Pojazd ten szczyci się wyjątkowym automatem ładującym na 2 pociski kal. 130 mm, które zdolne jest zadać 460 uszkodzeń na minutę. Szybki czas przeładowania między strzałami oznacza, że jest w stanie zadać 920 PW uszkodzeń w mniej niż 4 sekundy! Pozbawiajcie przeciwników dużych ilości PW, lub zadawajcie wykańczające ciosy każdemu, kto miał pecha natknąć się na Was w późniejszej fazie bitwy.

Wykorzystajcie specjalne pociski kumulacyjne lub przeciwpancerne, by przebić 248 mm stali. Upewnijcie się tylko, że dobrze wymierzacie czas przeładowania pocisków, aby nie dać się przyłapać z opuszczonymi gąsienicami. Jeśli wjeżdżanie w sam środek bitwy to nie Wasza specjalność, użyjcie przydatnych –8 stopni opuszczenia działa, aby wyłapywać wrogów na liniach grzbietów w oddali i zacząć zdobywać przewagę dla Waszej drużyny.

Żywotność

Jako typowy czołg ciężki, Škoda T 56 posiada wystarczającą osłonę, aby odeprzeć nawet najbardziej zaciekłe ataki. Pancerz górny będzie Waszym największym atutem. Grubość przedniego pancerza wieży sięga 220 mm, przy wytrzymałości rzędu 1500 PW. To za mało, aby odeprzeć wielu napastników jednocześnie, ale powinno wystarczyć w sytuacjach jeden na jednego.

Duża wartość opuszczenia działa gra tu na Waszą korzyść, podczas gdy wytrzymała wieża z osłonami jest gwarantem dobrej osłony przeciwko pociskom kumulacyjnym i nowym OB. Teren będzie Waszym najlepszym sprzymierzeńcem, więc szukajcie naturalnych osłon, gdzie tylko to możliwe i unikajcie płaskich, otwartych obszarów, które odsłonią jakiekolwiek słabe punkty.

Mobilność

Silnik tego czołgu o mocy 650 KM wystarcza do uzyskania prędkości maksymalnej rzędu 35 km/h i prędkości cofania równej 15 km/h. Niestety, jego pozostałe statystyki mobilności są nieco skromniejsze. Rozważnie wybierajcie pozycje na mapie. Na co komu tak potężne działo, jeżeli dacie się zawrócić do garażu na samym początku bitwy?

Zasięg widzenia równy 370 metrów i sygnał na 850 metrów to żaden powód do przechwałek. Zamiast na nich polegać, najlepiej jest likwidować przeciwników z użyciem automatu ładującego, gdy tylko posmakujecie krwi przeciwników i znajdziecie się w zasięgu.

Wyposażenie

Sprawdźcie poniższą konfigurację, by Wasz czołg osiągnął maksymalny potencjał.

ZALECANA KONFIGURACJA

Dodanie turbosprężarki pozytywnie wpłynie na jego stosunek mocy do masy i zwiększy Waszą prędkość maksymalną. To pozwoli Wam na zajmowanie pozycji, w których skutecznie wykorzystacie Wasz ciężki pancerz i siłę ognia.

Ulepszony mechanizm obracania zmniejsza rozrzut podczas ruchu i obrotu pojazdu oraz obrotu wieży. W końcu poprawia też prędkość obrotu kadłuba i wieży.

Umiejętności załogi

DOWÓDCA
CELOWNICZY
KIEROWCA
ŁADOWNICZY

Nie przegapcie szansy na dowodzenie tą potężną bestią. Do zobaczenia na polu bitwy, Dowódcy! Do boju!

ź: WoT
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...