PanzerNews - sklep premium: Strv S1

sklep premium: Strv S1

Jego unikalny wygląd nie jest jedyną cechą wyróżniającą ten szwedzki niszczyciel czołgów. 

Poza jego ultra-płaską sylwetkąVIIIStrv S1 posiada też wyjątkową mechanikę: tryb Ostrzału i Przemieszczania. Ta unikalna cecha pozwoli Wam dostosować określone wartości pojazdu w zależności od sytuacji w bitwie.

Wykorzystajcie jego prędkość maksymalną wynoszącą 50 km/h oraz niezły stosunek mocy do masy, aby szybko poruszać się po polu bitwy w trybie przemieszczania, w drodze na idealną snajperską pozycję. Gdy już tam dotrzecie, przełączcie się na tryb ostrzału, aby ulepszyć czas celowania, precyzję, prędkość obrotu pojazdu i wartości podniesienia i opuszczenia działa. Jego fantastyczne wartości kamuflażu dobrze Was ukryją, niczym w ambonie myśliwskiej. Gdy niczego niepodejrzewający przeciwnik pokaże się na horyzoncie, weźcie go na muszkę i użyjcie szybkich pocisków i niezrównanej siły przebicia, by zaatakować jego słabe punkty i zadać 390 pkt. uszkodzeń alfa.

Przekonajmy się, czy potraficie wypatrzeć tego szwedzkiego snajpera w Sklepie premium. Nie zapomnijcie także obrać na cel dodatkowych ofert.

Oferta: Strv S1

Dostępna od 7 lipca, 07:00 CEST (UTC+2) do 14 lipca, 07:00 CEST (UTC+2)

Poziom VIII tygodnia za 144,87 PLN
  • VIIIStrv S1
  • Załoga wyszkolona w 100%
  • Miejsce w garażu
  • 30 dni konta premium WoT
  • 15 Misja: 5X PD za zwycięstwo
  • 5 Rezerwa osobista: +300% PD załogi przez 2 godziny
ż: WoT
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...