PanzerNews - sklep premium: T26E4 SuperPershing

sklep premium: T26E4 SuperPershing

Zamknijcie przyłbice, szarżujcie do bitwy i pokażcie swoją potęgę na linii frontu – tak, na linii frontu – z tym ofensywnym czołgiem średnim!

Solidny przedni pancerz i trudna do przebicia wieża czołgu VIIIT26E4 SuperPershing sprawiają, że jest on idealnym pojazdem do ściągania na siebie ostrzału i utrzymywania linii, pomimo swojego klasowego rodowodu. Kilka warstw ekranu przeciwkumulacyjnego skutecznie redukuje efektywność nadciągających pocisków HEAT i składa się na imponujące 215 mm przedniej górnej płyty pancerza – jedną z największych wartości na VIII poziomie.

Wasze niezawodne działo kal. 90 mm nie należy do największych kalibrów na wysokich poziomach, ale mocna penetracja pociskami APCR w wysokości 258 mm uczyni z niego groźny wkład do Waszego arsenału. Jednak nie zapominajcie, że nie jesteście zbyt prędcy! Unikajcie ryzykanckich sytuacji, bo ucieczka może być dla Was wyzwaniem.

Dodajcie ten twardy amerykański czołg średni do swojej kolekcji i nie zapomnijcie zapolować na dodatkowe oferty w sklepie premium!

Oferta: T26E4 SuperPershing

Dostępne od 28 lipca o 07:00 CEST (UTC+2) do 4 sierpnia o 07:00 CEST (UTC+2).
Poziom VIII tygodnia za 99,17 PLN
  • VIIIT26E4 SuperPershing
  • Załoga wyszkolona w 100%
  • Miejsce w garażu
  • 14 dni konta premium WoT
  • 15xMisja: 5X PD za zwycięstwo
  • 5xRezerwa osobista: +300% PD załogi przez 2 godziny
ź: WoT
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...