PanzerNews - sklep premium: The Big Ride

sklep premium: The Big Ride

Inspirowany serialem The Boys, T42 powraca.

Zaraz po premierze 2 sezonu The Boys wprowadziliśmy świetny zestaw elementów gry inspirowanych serialem z Prime Video: styl 3D The Big Ride 3D, styl 2D dla The Boys i jeszcze inny dla The Seven oraz wyjątkowe załogi dla obu frakcji. Zestaw zawierał wszystko, czego trzeba, by rozpętać piekło na polu bitwy, dla zemsty lub czystej zabawy.

Sezon 2. dał czadu, a nad 3. sezonem trwają prace i z tej okazji zestaw wraca na półki do 12 kwietnia, 07:00 CEST (UTC+2).

ZDOBĄDŹCIE JE WSZYSTKIE

Przyjrzyjcie się uważnie ulubionej zabawce The Boys

Styl 3D The Big Ride jest prawdziwym klejnotem, idealnym dla każdego poważanego buntownika.

Interaktywne obrazy czołgu na oficjalnej stronie WoT

1 2 3

Zdobądźcie swoją załogę

Zarzućcie dziś znoszoną czarną skórę, a jutro zamieńcie ją na opinające i dopracowane legginsy. Obie frakcje są do Waszej dyspozycji i możecie sprawdzić ile są warci w walce. Nie zapominajcie, że każda załoga posiada Braterstwo broni jako atut zerowy.

4

Zdobądźcie swoje skórki załogi

Wolicie ogrzewać się w świetle reflektorów, czy pozostać działającymi w cieniu wygnańcami? Cieszyć się globalną popularnością, czy unikać rozgłosu? Wybierzcie styl, który odpowiada Waszej osobowości. Oba wyglądy będą pasować do każdego czołgu w Waszym składzie, więc możecie je wypróbować i zdecydować, na którym pojeździe wyglądają najlepiej.

ZDOBĄDŹCIE JE WSZYSTKIE

Wszystkie wymienione przedmioty są dostępne w jednym pakiecie w każdym z trzech różnych pakietów w Sklepie premium. Wiec, niezależnie od tego, który z nich wybierzecie, będzie wiele sposobów na to, by się wyróżnić.

THE BOYS ™ © 2020 Sony Pictures Television Inc. and Amazon Content Services LLC. Wszelkie prawa zastrzeżone.
ź: WoT
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...