PanzerNews - spędz lato według World of Tanks

spędz lato według World of Tanks

Lato jest tuż za rogiem. Już wkrótce poczujemy żar słońca i wakacyjny klimat, a pomogą nam w tym liczne wydarzenia! Oznacza to, że będzie mniej czasu na grę w World of Tanks. Ale nie martwcie się, bo duch najfajniejszych pojazdów na świecie nie opuści Was, jeśli pokierujecie się naszym letnim przewodnikiem!

Przygotowaliśmy specjalny przewodnik tylko dla Was, Dowódcy. Mamy nadzieję, że pomoże Wam w zaplanowaniu lata pełnego wielkich wrażeń.

Letni przewodnik World of Tanks

21–23 czerwca: Hellfest (Clisson, Francja)

Podobnie jak czołgi, małe miasteczko Clisson zrobione jest z metalu! Każdego roku od 2006 w tym małym miasteczku odbywa się Hellfest, trzydniowe wydarzenie gromadzące jedne z najlepszych zespołów metalowych na świecie! Jeśli lubicie muzykę ciężką jak czołgi i riffy szybkie jak pojazdy kołowe, to ten festiwal jest piekielnie dobrą opcją na rozpoczęcie lata.

Wskazówka: Przyjedźcie 20 czerwca, by skorzystać z dodatkowego dnia imprez! W tym roku zespół Slipknot nawiązał współpracę z organizatorami, by odbyć czwarty dzień imprezy pod nazwą Knot Fest, na którym pojawią się nasi ulubieni, zamaskowani metalowcy, a także jedyny w swoim rodzaju Sabaton!

28–30 czerwca: Tankfest (Bovington, Wielka Brytania)

Tym razem nie chodzi o muzykę, lecz o cudowny hałas ryczących silników czołgów! Po raz kolejny World of Tanks i Muzeum czołgów w Bovington łączą siły, by zorganizować największy pokaz historycznej broni pancernej! Dołączcie do nas na imprezie, gdzie zobaczyć można rzadkie pojazdy.

Wskazówka: Nie przegapcie czołgu Panther Bretagne! Ten zajęty pojazd został odrestaurowany przez francuskie muzeum w Saumurze, a teraz znajduje się w Anglii, by każdy mógł go obejrzeć!

19–20 lipca: Carrousel de Saumur (Saumur, Francja)

Jest to najstarsze wydarzenie na tej liście. W tym roku obchodzona jest 170. edycja wydarzenia Carrousel de Saumur, które skupiona jest na wszystkim, co dotyczy kawalerii! Jeśli lubicie konie i czołgi, to natrafiła się Wam nie lada okazja!

Wskazówka: To wydarzenie podzielone jest na dwie części. Każdego ranka możecie udać się do Narodowej Szkoły Jeździectwa, by zobaczyć ekscytujący pokaz. Po południe poświęcone jest historii kawalerii. Wszelkie pokazy, wystawy i aktywności są za darmo!

1–3 sierpnia: Wacken Open Air (Wacken, Niemcy)

Większy i mniej sympatyczny brat Hellfestu, Wacken jest uznany za największy festiwal heavy metalu na świecie, co czyni go Mausem tej listy. W tym roku na festiwalu zbierze się ponad 200 zespołów, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie! Między innymi Sabaton również tam będzie, by świętować swoje 20. urodziny.

Wskazówka: Na festiwalu będziemy mieli swoje stoisko! Tak, dobrze widzicie! Po raz pierwszy w historii, World of Tanks pojawi się na festiwalu Wacken Open Air. Odwiedźcie nas tam, a spotkają Was pancerne niespodzianki!

1–3 sierpnia: Pol'and'Rock (Kostrzyn nad Odrą, Polska)

Nie macie okazji pojechać za granicę? To żaden problem, gdyż na początku sierpnia odbędzie się kolejna edycja Pol'and'Rock! W przeciwieństwie do poprzednich festiwali, Pol'and'Rock nie jest skupiony wyłącznie na muzyce metalowej. W tym roku ten festiwal odbywa się już po raz 25 i nadal gości wielu wspaniałych artystów, w tym Perturbator, Parkway Drive a nawet Prophets of Rage – supergrupa stworzona przez członków legendarny Rage Against the Machine, Public Enemy oraz Cypress Hill. Jest to bardziej epickie, niż czołg 50TP prototyp!

Wskazówka: Podobnie jak pierwowzór Woodstock Festival, wstęp na Pol'and'Rock jest darmowy!

21-24 sierpnia: gamescom (Kolonia, Niemcy)

Po raz pierwszy zorganizowany 9 lat temu, gamescomjest teraz sercem gier komputerowych w Europie. Pojedźcie tam, by wypróbować najgorętsze tytuły na rynku gier!

Wskazówka: Na gamescom najprzyjemniej pojechać jest w czwartek. Ale niezależnie od dnia wizyty, pamiętajcie jedno: ubierze wygodne buty, bo będzie długo stali w kolejkach!

Sekcja komentarzy
Loading comment form ...