PanzerNews - Stalowy Łowca: pojazdy i dowódcy

Stalowy Łowca: pojazdy i dowódcy

Informacje odnośnie nowego trybu Stalowy Łowca, w który będziemy mogli zagrać już 26 sierpnia.Od 26 sierpnia będziecie mogli cieszyć się nowym ekscytującym trybem gry o nazwie Stalowy łowca. W tym trybie walczycie samotnie lub w trzyosobowym plutonie przeciwko innym graczom. Bitwy toczyć się będą na wielkiej miejskiej mapie o nazwie Strefa 404, która kurczy się w miarę upływu czasu. Oprócz nowej podstawowej mechaniki gry, Stalowy łowca oferuje specjalne pojazdy bojowe i góry nagród.

Unikalne pojazdy

Po rozpoczęciu wydarzenia wejdźcie do garażu Stalowego łowcy przez rozwijane menu po prawej od przycisku „Bitwa!”. Tam znajdziecie trzy specjalne pojazdy do wyboru: amerykański, niemiecki, lub radziecki. Wybierzcie jeden z tych unikalnych czołgów i kliknijcie „Bitwa!”, by zacząć fantastyczną podróż w nieznane bitwy!

Każdy z tych pojazdów można stopniowo awansować z poziomu I do poziomu VIII, nawet podczas trwania bitwy. Możecie zdobywać bojowe PD aby podnosić poziom swojego pojazdu poprzez zbieranie skarbów oraz uszkadzanie i eliminowanie przeciwników.

Pojazdy: Red Dawn (ZSRR) 3BC7UPU-Tg0 UK59vUbtk U 2GwEqqFHKM8 Dowódca, Igor : Wtti5VYBgYo Rattlesnake (USA) XYdw6VEs 4Y Zh1q2Cu4pLk Sj1oHc5GMSI Dowódca: 9-WGGdo2IgI Flammenschwert (Niemcy) Vq4aD4cKscM OLQIx0YvsBk 8QZ6jqSaDXI Dowódca: M--9pZci -A Znaczek oddzielnej nacji YrCJMzsUxu4
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...