PanzerNews - Starcie Drużyn 2021: Twitch Drops

Starcie Drużyn 2021: Twitch Drops

Rozpoczęła się bitwa pomiędzy czterema niesamowitymi twórcami zawartości, a aby uczcić tę okazję, mamy dla Was dostępne do końca tego weekendu Twitch Drops! 

Czy już wybraliście sojuszników? Podejmijcie decyzję przed 5 lutego, 01:00 CET i wjeżdżajcie do walki po ekskluzywne nagrody, do 8 lutego, 02:00 CET (UTC+1)!


Twitch Drops dla starcia Drużyn

Poza dowodzeniem armią wiernych fanów w starciu Drużyn, wszyscy uczestniczący w wydarzeniu twórcy zawartości (aktywnie walczący i wyróżnieni) będą robić to, w czym są najlepsi: streamować rozgrywki w World of Tanks na Twitchu. Koniecznie dołączcie do nich i kibicujcie swoim czempionom (lub podglądajcie, jak radzą sobie ich rywale), aby zdobyć szansę na zdobycie dodatkowych personalizacji, a nawet dowódców czołgów z Twitch Drops!

Twitch Drops są aktywne od 29 stycznia, 06:00 CET, do 1 lutego 06:00 CET (UTC+1) na kanałach siedmiu twórców zawartości (CirconDakillzorNewMulti2kOrzanelMarty_volePamboumL4ny_), a także na oficjalnym angielskim i niemieckim kanale World of Tanks.

Zwykłe zdobycze (gwarantowane, jeśli będziecie oglądać transmisję przez określony czas.)*:

  • Zdobycz - emblemat, po 60 minutach: 6 emblematów Drużyny Dragon, 6 emblematów Drużyny Tiger
  • Zdobycz - napis, po 90 minutach: 6 napisów Drużyny Dragon, 6 napisów Drużyny Tiger
  • Zdobycz - naklejka, po 120 minutach: 3 naklejki Drużyny Dragon, 3 naklejki Drużyny Tiger

Epickie zdobycze (nie gwarantowane)*:

  • Po oglądaniu przez 60 minut: szansa na zdobycie dowódcy Tiger lub/i dowódcy Dragon. Im dłużej oglądacie, tym większe szanse na zdobycz. Możecie nawet zdobyć obydwie!
*Pamiętajcie, że każdą zdobycz Twitch Drop można otrzymać tylko raz na konto w ciągu całego wydarzenia. Zwykłe zdobycze są gwarantowane, jeśli będziecie oglądać transmisję przez określony czas. Epickie zdobycze mogą zostać otrzymane jedynie z pewnym prawdopodobieństwem, a ich zdobycie nie jest gwarantowane.

Uwaga: Wasze konta World of Tanks oraz Twitch muszą być połączone, by móc otrzymać Twitch Drops. Kliknijcie tutaj, by przeczytać przewodnik: Połącz swoje konta.

PRZEWODNIK PO TWITCH DROPS


Elementy personalizacji za złoto

Wybraliście już swojego czempiona, ale nie chcecie przepuścić wspaniałych personalizacji innych twórców zawartości? 4 ekskluzywne style dedykowane poszczególnym uczestnikom Starcia Drużyn 2021 są dostępne za złoto. Różnią się one nieco od stylów za postęp, ale są równie niepowtarzalne i mają zamienne dwa główne schematy kolorów. Naklejki drużynowe dla waszych pojazdów są także dostępne w grze.

A to nie wszystko, jeśli chodzi o dodatkowe personalizacje, które możecie otrzymać niezależnie od tego, jaką drużynę wybraliście. Po raz pierwszy dostępne są 4 naklejki projekcyjne poświęcone kolejnym 4 twórcom zawartości World of Tanks. Czeski streamer Marty_vole, francuski streamer Pamboum, niemiecki streamer L4ny_, i nasz własny eekeeboo mogą zostać dodani do odpowiednich pojazdów. Będą oni was wspierać w bitwie z takim oddaniem, z jakim wspierają społeczność World of Tanks od lat.

Zmieniaj style

Wszystkie style Starcia Drużyn, niezależnie, czy za postęp, czy kupione za złoto, można zmieniać, wybierając między dwoma rożnymi schematami kolorów. Można je zmieniać za darmo i to od Was zależy, który wolicie pokazać, po zastosowaniu go na pojeździe.

Element

Koszt w złocie

Kompletny pakiet Starcie Drużyn 2021 zawiera:

1 styl 2D Circon 1 styl 2D Dakillzor 1 styl 2D NewMulti2k 1 styl 2D Orzanel 3 naklejki Circon 3 naklejki Dakillzor 3 naklejki NewMulti2k 3 naklejki Orzanel 3 naklejki Marty_vole 3 naklejki L4ny_ 3 naklejki Pamboum 3 naklejki Eekeeboo
7 950 złota
1 styl 2D Circon 1 750 złota
1 styl 2D Dakillzor 1 750 złota
1 styl 2D NewMulti2k 1 750 złota
1 styl 2D Orzanel 1 750 złota
3 naklejki Circon 450 złota
3 naklejki Dakillzor 450 złota
3 naklejki NewMulti2k 450 złota
3 naklejki Orzanel 450 złota
3 naklejki Marty_vole  450 złota
3 naklejki L4ny_  450 złota
3 naklejki Pamboum  450 złota
3 naklejki Eekeeboo  450 złota

Poznajcie zawodników

Circon

Wszystko, czego potrzebuje, to piksel i marzenie. Wśród tegorocznych wojowników Circon wyróżnia się umiejętnością zachowania zimnej krwi i taktycznym umysłem. Zawsze najpierw szacuje sytuację i planuje na pięć kroków w przód zanim uczyni jakikolwiek ruch. Jego posunięcia są precyzyjne niczym skalpel, a ich konsekwencje - nieodwracalne. Szczegółowo planuje każdą akcję na polu bitwy, a jego celem jest zwycięstwo. Czy to wystarczy, by zgarnąć koronę Starcia Drużyn 2021? Obserwuj Circona na YouTube i Twitchu, aby kibicować mu aż do zwycięstwa.

Dakillzor

Współzawodnictwo ma we krwi! Dakillzor jest gotowy na wszystko i chce wygrać za wszelką cenę. Przecież w miłości, jak i na wojnie, wszystkie chwyty są dozwolone, a Daki uwielbia wygrywać! Nie okaże litości swoim rywalom ze Starcia Drużyn, a w planach ma przejęcie tronu w jak najlepszym stylu. Jego sławny różowy kapelusz nie tylko dodaje pewności siebie, ale także chroni jego oczy przed blaskiem chwały i sławy. Czy to on zostanie najjaśniejszą gwiazdą Starcia Drużyn 2021? Obserwuj Dakillzora na YouTube i Twitchu, aby kibicować mu aż do zwycięstwa.

NewMulti2k

Polska siła w akcji! NewMulti2k po prostu żyje na polach bitwy World of Tanks. Nie tylko zna na pamięć ścieżkę dźwiękową do Studzianek, ale ma też własne mieszkanie w Himmelsdorfie, a na wakacje regularnie odwiedza Dębinę, jeździ na narty wzdłuż Linii Mannerheima i przechadza się wśród wydm Piaszczystej rzeki, aby uspokoić umysł i zaplanować najlepsze strategie bitewne. NewMulti2k zagarnął każdy zakątek World of Tanks i nie cofnie się przed niczym, by zagarnąć także tron, posyłając rywali ze Starcia Drużyn do ich garaży. Czy to on będzie kroczył drogą triumfu w Starciu Drużyn 2021? Obserwuj NewMulti2k na YouTube i Twitchu, aby kibicować mu aż do zwycięstwa.

Orzanel

Orzanel to druga najbardziej znana osoba w Rumunii. Zdobył sobie sławę wśród rodaków, grasując z rykiem na polach bitewnych i budząc przerażenie w sercach zarówno przeciwników, jak i sojuszników ze Starcia Drużyn. Jego imponująca postawa i umiejętności wokalne sprawiają, że rywale czmychną z pola bitwy, by schować się w swoich garażach, lub po prostu zaczną opętańcze tańce. W każdym wypadku, Orzanel jest zdeterminowany, by wygrać! Czy przyjdzie mu zaśpiewać pieśń Fortuny i zdobyć sławę i prestiż zwycięzcy Starcia Drużyn 2021? Obserwuj Orzanel na YouTube i Twitchu, aby kibicować mu aż do zwycięstwa.

Przeczytajcie kompletny przewodnik po Starciu Drużyn, aby poznać szczegóły i przykłady unikalnych podkładów głosowych dowódców i nie tylko.

Wybierzcie sojuszników i do boju!

ź: WoT
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...