PanzerNews - Starcie Drużyn 2021: zwycięzcą został...

Starcie Drużyn 2021: zwycięzcą został...

Starcie Drużyn 2021, wielka bitwa pomiędzy twórcami zawartości World of Tanks, dobiegło końca. 

Gratulacje!

DAKILLZOR

Nowy czempion Starcia Drużyn

z łączną sumą 67 712 883 punktów

Nieustraszeni bojownicy CirconOrzanelNewmulti2k i Dakillzor zrobili wszystko, aby zmobilizować załogantów i zmotywować swoich fanów do wywalczenia możliwie jak największej liczby punktów. Wszystkie drużyny walczyły dzielnie i zdołały osiągnąć 10. poziom drużyny, odblokowując wszystkie fantastyczne nagrody nawiązujące do twórców zawartości, wśród których znaleźli się też ekskluzywni dowódcy.

Jednak tylko jeden z nich zasiądzie na tronie i będzie nosił miano Czempiona Starcia Drużyn 2021.

Chcielibyśmy pogratulować Dakillzorowi niesamowitego wyniku!

Starcie Drużyn: wyniki i nagrody

Wyniki ukształtowały się następująco:
  1. Dakillzor: 67 712, 883 punktów
  2. Newmulti2k: 34 512 575 punktów
  3. Circon: 32 966 113 punktów
  4. Orzanel: 15 865 806 punktów
Unikalni dowódcy zostaną dodani do Waszych kont w okresie następującym po zakończeniu wydarzenia, przed 9 lutego, 14:00 CET (UTC+1), razem z nieodebranymi nagrodami osobistymi i drużynowymi.
  • Drużyna Dakillzor otrzyma dowódcę z atutem zerowym Szósty zmysł i wystarczającą liczbą PD na naukę trzech dodatkowych umiejętności lub atutów..
  • Drużyna Newmulti2k otrzyma dowódcę z atutem zerowym Szósty zmysł i wystarczającą liczbą PD na naukę dwóch dodatkowych umiejętności lub atutów..
  • Drużyna Circon otrzyma dowódcę z atutem zerowym Szósty zmysł i wystarczającą liczbą PD na naukę jednej dodatkowej umiejętności lub atutu.
  • Drużyna Orzanel otrzymadowódcę z atutem zerowym Szósty zmysł.

Elementy personalizacji za złoto

Wszystkie elementy personalizacji za złoto zostaną usunięte ze sklepu w grze 9 lutego o 14:00 CET (UTC+1). Rzućcie okiem na poniższe dodatkowe elementy dostosowania nawiązujące do twórców zawartości, zanim znikną!

Wyprzedaż błyskawiczna: Style Starcia Drużyn 2020

Przegapiliście okazję na pochwycenie ubiegłorocznych stylów Starcia Drużyn? Chcielibyście uzupełnić swoją kolekcję i dodać jeszcze więcej styli twórców zawartości do swoich garaży? Wszystkie style uczestników Starcia Drużyn 2020 (Skill4ltu,AwesomeEpicGuysDezGamez i Mailand) zostały właśnie udostępnione w grze za 1 350 złota każdy.

Ostatnia szansa: elementy personalizacji ze Starcia Drużyn 2021

Cztery dodatkowe style, po jednym dla CirconOrzanelNewMulti2k, oraz Dakillzor są dostępne za 1 750 złota za styl. Różnią się one nieco od stylów za postęp, ale są równie niepowtarzalne i mają dwa zamienne główne schematy kolorów. Ze sklepu w grze znikną również ich naklejki projekcyjne, a także cztery ekskluzywne naklejki projekcyjne poświęcone Marty_volePamboumL4ny_, i eekeeboo - 450 złota po 3 naklejki na twórcę.

Chcecie je wszystkie? Złapcie zestaw Dawaj je tu wszystkie ze sklepu w grze w obniżonej cenie. Zawiera on wszystkie dostępne do kupienia elementy personalizacji ze Starcia Drużyn 2021 za 7 950 złota.

ź: WoT
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...