PanzerNews - Starcie Drużyn: koniec wydarzenia

Starcie Drużyn: koniec wydarzenia

Gratulację z powodu wygranej dla Skill4ltu oraz jego Piri Piri za zajęcie pierwszego miejsca. Bitwa o drugie miejsce była ciężka, aczkolwiek w tym wypadku wygrał ją znany z niemieckiej precyzji Mailand! Zaraz za nim, na trzecim miejscu jest DezGamez. Ostatni w naszym wydarzeniu, ale najlepsi w memach są AwesomeEpicGuys.

Teraz przechodzimy do fazy po-wydarzeniu, jest kilka ważnych rzeczy, które powinniście wiedzieć: Możecie odebrać swoich dowódców oraz inne nagrody osobiście do 15 marca, po którym należne Wam nagrody zostaną automatycznie przydzielone do Waszych kont. Dostaniecie swoich nowiutkich dowódców automatycznie, zaczynając od 12 lutego 2020.

Czołgi wypożyczone na czas wydarzenia zostaną zablokowane a następnie usunięte z Waszych kont, całe wyposażenie oraz załogi zostaną za darmo odesłane do Waszych garaży. Załogi, które został wytrenowane specjalnie na te pojazdy, muszą zostać przez was znów przetrenowane.

1. Nagrody drużynowe zostaną przyznane automatycznie po zalogowaniu na konto. 2. Nagrody osobiste będą możliwe do odebrania do końca fazy po-wydarzeniu. 3. Po fazie po-wydarzeniu wszystkie nagrody zostaną przyznane automatycznie po zalogowaniu na konto. 4. Gracze po zalogowaniu na konto mogą odebrać wszystkie nagrody drużynowe i osobiste do 15 marca. 5. Załoganci będą przyznawani automatycznie. 6. Przyznawanie załogantów rozpocznie się w tym tygodniu we wtorek/środę. 7. Wypożyczone czołgi będą zablokowane przez parę dni po wydarzeniu. Po ich usunięciu, sprzęt i załoganci będą automatycznie usunięci z pojazdów.

Sekcja komentarzy
Loading comment form ...