PanzerNews - Strv K: Czołg z duszą

Strv K: Czołg z duszą

Wczoraj zaprezentowaliśmy Wam cały pakiet: nowy muzyczny klip Sabatonu „Steel Commanders”, wydarzenie Duch wojny i zapowiedź zupełnie nowego czołgu Strv Kpierwszego w historii pojazdu premium IX poziomu, wraz z jego charakterystycznymi cechami, w tym stylem 3D Duch wojny. Przyjrzyjmy się głównej nagrodzie w wydarzeniu, Strv K!

Metalowiec: Strv K

Strv K to szwedzki czołg ciężki IX poziomu, z którym należy się liczyć. W bitwie znakomicie odnajduje się w walce ze schowanym kadłubem, dzięki swojej solidnej wieży i doskonałym kątom opuszczenia działa. Pozostałe parametry działa, w tym świetna siła przebicia, pozwolą na dość wygodną wymianę ognia.

    • Jego pancerz przedni wieży ma grubość 254 mm. To wartość nominalna, którą można jeszcze zwiększyć. Gdy spojrzymy Strv K w twarz, za zaokrąglonym jarzmem działa wszystko jest nachylone.
    • Jego twarda wieża oraz kąt opuszczenia działa wynoszący –10 stopni, oznacza, że jak już znajdziecie się za fałdą, możecie się poczuć wygodnie.
    • Przy przyzwoitej stabilizacji, podstawowym czasie celowania wynoszącym 2,49 s i celności 0,33, sytuacje typu "Ale jak udało mi się spudłować?" są zredukowane do minimum.
    • Siła przebicia wynosi 252 mm dla podstawowych pocisków PP i 310 mm dla specjalnych APCR, które osiągają prędkość 1350 m/s.
    • Przy prędkości maksymalnej 40 km/h, dostaniecie się na kluczowe pozycje ogniowe szybciej od większości ciężarków, a zakres widzenia równy 400 m sprawi, że wykryjecie przeciwników zanim oni Was odnajdą.

Wyświetlone parametry dotyczą pojazdu, w którym każdy członek załogi ma poziom głównej kwalifikacji wyszkolony w 100%. Niektóre charakterystyki pojazdu można ulepszyć jeszcze bardziej dzięki premii dowódcy do poziomu głównej kwalifikacji, atutom i umiejętnościom załogi, a także specjalnym przedmiotom w grze.

1 2 3 4

Jako pojazd premium, Strv K otrzymuje premię do kredytów i PD załogi w każdej bitwie. Poza tym standardowym bonusem, oferuje on zupełnie nową premię: Będziecie zbierać obligacje w bitwach losowych, na tych samych zasadach, co pojazdy X poziomu i w tej samej liczbie (jak w poniższej tabeli).

MIEJSCE W DRUŻYNIE POD WZGLĘDEM ZDOBYTYCH PD OBLIGACJE ZA ZWYCIĘSTWO OBLIGACJE ZA PORAŻKĘ / REMIS
Najlepsza 3
Najlepsza 10

Light in the Black: Styl

Styl 3D Duch wojny można zdobyć oddzielnie, wypełniając misje Rozdziału II w wydarzeniu Duch wojny lub płacąc 6 000 złota. Poza wyglądem rycerza w zbroi (czyli duchowego przodka współczesnych czołgów), Strv K jest też pionierem w innej dziedzinie: wspomniany Duch wojny z klipu „Steel Commanders” nawiedzi ten czołg wraz z zakończeniem odliczania do bitwy i pozostanie z nim przez całe starcie!

Poza specjalnym wyglądem i efektami, styl 3D Duch wojny daje standardową premie do maskowania, która wynosi 2%.

Wolfpack: Załoga

Sabaton gra bitewny metal, a muzycy z zespołu to najlepsi kandydaci do poprowadzenia Strv K na każdym polu walki. Wszyscy posiadają unikalny atut zerowy Zespół braci (który działa tak samo jak Braterstwo broni). Wokalista Joakim Brodén stworzył też podkład głosowy dla załogi czołgu. Zapoznajcie się ze składem i ścieżką dźwiękową!

Interaktywna grafika z głosami załogi na oficjalnej stronie WoT

1

Thunderstorm: Ścieżka dźwiękowa

Ten heavymetalowy czołg będzie miał swoją własną ścieżkę dźwiękową. Walcząc w Strv K, będziecie prowadzić bitwę w rytm remiksów „Steel Commanders”. Tutaj możecie przesłuchać te ekskluzywne utwory.

Teraz już wiecie, jak Strv K walczy, wygląda, brzmi i zarabia, więc czas zabrać się za wypełnianie misji! Przeczytajcie ten artykuł o wydarzeniu Duch wojny i o tym, jak zdobyć czołg oraz styl 3D (a przynajmniej porządną zniżkę za wypełnianie misji na mistrzostwo lub poświęcenie). A gdy już zdobędziecie Strv K, rozważcie dołączenie nim do akcji w trybie Linii frontu: w tym roku ten nowy czołg premium IX poziomu może w nim uczestniczyć.

Powodzenia w walce, Dowódcy i niech Duch wojny Wam sprzyja!

ź: WoT
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...