PanzerNews - Świąteczny konkurs fotograficzny: weźcie udział i wygrajcie cenne nagrody

Świąteczny konkurs fotograficzny: weźcie udział i wygrajcie cenne nagrody

Jest jeszcze czas, by dołączyć do naszego kreatywnego konkursu i podzielić się miłością do czołgów oraz świątecznym nastrojem! Weźcie udział i pokażcie się od kreatywnej strony, aby móc wygrać niesamowite nagrody.

Jak wziąć udział

Konkurs kończy się 10 stycznia 2021r.

Prześlijcie zdjęcie swojej świątecznej twórczości związanej z World of Tanks. Mogą to być torty, ciasteczka, rysunki, lub nawet ozdoby świąteczne - najważniejsze, żeby były wykonane ręcznie i nawiązywały do świąt oraz do gry World of Tanks.

Nadesłane zdjęcia powinny przedstawiać jedynie Wasze dzieło (nie może na nich być twarzy ani części ciała). Powinny też zawierać oświadczenie, że przesłana praca została wykonana specjalnie do celów tego konkursu oraz datę i nazwę w grze, które będą wyraźnie czytelne. Przeczytajcie zasady zanim dołączycie. Kliknijcie poniższy link, by zobaczyć pełną listę zasad.

Dołączcie do nas i odkryjcie nowe kanały społecznościowe Facebook Logo Instagram Logo Twitter Logo, aby zobaczyć prace nadesłane przez uczestników konkursu. W międzyczasie gracze będą nagradzani losowo prezentami, a przesłane zdjęcia zostaną opublikowane w naszych postach na platformach społecznościowych.

WEŹ UDZIAŁ 


Nagrody do zgarnięcia

1. nagroda - monitor gamingowy (Cooler Master Infinity)

Sekcja komentarzy
Loading comment form ...