PanzerNews - Tank Bootcamp: Garaż i czołgi

Tank Bootcamp: Garaż i czołgi

Jesteście świeżo upieczonymi rekrutami, którzy palą się, by ruszyć na pole walki?

Gotowi jesteście stawić czoła bezwzględnym przeciwnikom i walczyć o zwycięstwo? Zanim wyjedziecie z Waszych garaży, najpierw zapoznajcie się z naszymi najlepszymi wskazówkami. Nowa seria filmików z udziałem Parim1331 pomoże Wam rozpocząć podróż w World of Tanks i oprowadzi Was po Waszej nowej ulubionej grze online!

Pierwsza odsłona serii — Odcinek 1.: Garaż i czołgi — przyjrzy się garażowi, załodze i czołgom, abyście mogli zacząć działać już dziś! Dołączcie do bitwy, Dowódcy!

Wskazówka: Myślicie, że Wasz przyjaciel może również skorzystać z tej serii? Udostępnijcie filmik oraz kod zaproszeniowy TANKBOOTCAMP i zrekrutujcie go poprzez Program rekrutacyjny, aby zdobywać nagrody podczas wspólnej gry!

Zwerbuj znajomego

Wyślij kod zaproszeniowy TANKBOOTCAMP do znajomych. Gdy już się zarejestrują, będą mogli zgarnąć cenne nagrody, a w tym siedem dni konta premium, 250 000 kredytów, styl 2D Obserwacja księżyca i VExcelsior!

To wspaniały dodatek do Programu rekrutacyjnego. Zwerbujcie znajomego i otrzymajcie cenne nagrody, takie jak pojazd premium, dla siebie i rekruta! To idealna sytuacja, jeśli rozegraliście ponad 600 bitew i chcecie wesprzeć swojego znajomego. Nie szkodzi, jeśli Wasi znajomi już utworzyli konto w grze – nadal możecie zwerbować nowych lub starych graczy, pod warunkiem, że rozegrali do 200 bitew lub jeśli nie rozegrali żadnych bitew w ciągu ostatnich 60 dni. Poniżej wygenerujcie unikalny kod zaproszeniowy i zacznijcie korzystać z przywilejów Programu rekrutacyjnego, wspólnie walcząc w bitwach!

Link zaproszeniowy do wygenerowania na oficjalnej stronie WoT

Zapoznajcie się ze szczegółami w Przewodniku po Programie rekrutacyjnym 2.0, gdzie znajdziecie m.in. informacje o tym, jakie czołgi przysługują rekrutom i dowódcom za darmo!

PRZEWODNIK PO PROGRAMIE REKRUTACYJNYM 

Sekcja komentarzy
Loading comment form ...