PanzerNews - Trade-In: zamień stare na nowe

Trade-In: zamień stare na nowe

Jeśli znudziły się Wam pewne pojazdy w Waszym garażu, to świetnie się składa! Już wkrótce nie będziecie musieli na nie patrzeć, bo do wypróbowania będą nowe czołgi. Będzie to możliwe dzięki naszemu wydarzeniu Wymiana czołgów! Czyż to nie wspaniałe?

Ale nie zastanawiajcie się zbyt długo! To wydarzenie będzie trwało od 25 stycznia o 6:00 do 8 lutego o 6:00. Także wyciągajcie zakurzone czołgi premium i wymieńcie je na nowe po niższej cenie!

W tym wydaniu tej oferty specjalnej lista czołgów do kupienia nie uległa zmianie, lecz dodaliśmy kilka czołgów do listy pojazdów, które można wymienić:

Pojazdy, które można oddać

Poziom VI

Poziom VII

Poziom VIII

Pojazdy, których nie można oddać

Przykładowa wymiana:

Chcecie kupić Löwe, który kosztuje 12 500 w grze. W zamian chcielibyście wymienić starego Dicker Maxa, który normalnie kosztuje 3 200.

Tak jak sprzedaż standardowego pojazdu daje połowę jego wartości w kredytach, tak zwrot starego pojazdu premium da połowę jego wartości w złocie, która potem zostanie odjęta od czołgu, który chcecie kupić.

W tym przypadku wymiana Dicker Maxa da połowę jego wartości, czyli 1 600. W związku z tym cena nowego pojazdu będzie odpowiednio mniejsza i będziecie potrzebować 10 900 na zakup Löwe.

Ważne: obowiązujące zniżki na czołgi premium mogą wpływać na wartość pojazdu, którego chcecie użyć w rozliczeniu, jeśli jest on dostępny w obniżonej cenie. Takie pojazdy będą odpowiednio oznaczone w oknie wymiany.

Jak wymieniać czołgi

Pojazdy możliwe do kupienia w opcji wymiany będą wyświetlane zarówno w drzewie technologicznym, jak i w menu zakupu czołgów. W zależności od ilości złota dostępnego na Waszym koncie czołg dostępny do wymiany może być wyświetlany na dwa sposoby:

Czołg może zostać wymieniony. Gracz posiada wystarczająco dużo złota. Czołg może zostać wymieniony. Graczowi brakuje złota.
Gdy już podejmiecie decyzję, zwyczajnie kliknijcie prawym przyciskiem na czołg i wybierzcie Kup lub Wymień.
 • Domyślnie lista czołgów jest uporządkowana zgodnie z ilością złota, która zostanie odjęta od ceny.
 • Lista zawiera również pojazdy, które można użyć w rozliczeniu, ale które aktualnie nie są dostępne do wymiany (znajdują się w bitwie, w plutonie lub są nienaprawione). Kliknięcie w taki pojazd pokaże więcej informacji o jego statusie.
 • Menu wymiany oferuje również standardowe czynności – dodawanie podstawowej amunicji, trening załogi itd.

Warto pamiętać

 • Opcja wymiany będzie dostępna  od 6:00 w piątek, 25 stycznia do 6:00 w piątek, 8 lutego.
 • Do wymiany można wystawić tylko pojazdy poziomu niższego lub równego do kupowanego pojazdu, ale nie niższego niż poziom VI.
 • W jednej transakcji można wymienić tylko jeden pojazd
 • Wartość pojazdów w złocie może się zmienić zależnie od aktualnie dostępnych zniżek na pojazdy premium.
 • Amunicja, ekwipunek i sprzęt eksploatacyjny znajdujące się na pojeździe, który jest wymieniany, zostaną automatycznie z niego usunięte i umieszczone w magazynie za darmo.
 • Kamuflaże, emblematy i inskrypcje znajdujące się na pojeździe, który jest wymieniany, zostaną umieszczone w magazynie.
 • Załoga pojazdu, który jest wymieniany, będzie automatycznie przeniesiona do koszar. Jeśli w koszarach nie ma wystarczającej liczby wolnych łóżek dla załogi, to wymiana pojazdu nie będzie możliwa.
 • Wymienionych czołgów nie można odzyskać za pomocą funkcji odzyskiwania czołgów.
 • Podczas wymiany nie musicie kupować dodatkowego miejsca w garażu — nowy czołg trafi na miejsce poprzednio zajmowane przez wymieniony pojazd.
 
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...