PanzerNews - turniej WoT7: poznajcie zwycięzców

turniej WoT7: poznajcie zwycięzców

W ten weekend transmitowaliśmy na żywo finałowe bitwy turnieju WoT7. Najlepsi dowódcy uformowali 7-osobowe drużyny i wjechali łeb w łeb do zażartych bitew o chwałę, sławę i mnóstwo złota!

Gratulujemy, FAME

Mistrzowie turnieju WoT7 2021

Droga na szczyt była długa i tylko drużyny o najprzebieglejszych taktykach i najsprytniejszych strategiach przebili się do rund finałowych w zeszły weekend. FAMEINVIL[GX] RAYDPŘEPALOSTropical Cyclone i STORM zostawili rywali w tyle i przeszli do etapu grupowego, do pierwszych rund bitew na żywo 1 maja. Po pasjonujących pojedynkach i znakomitej pancernej akcji, FAMEINVIL oraz PŘEPALOS pokonali swoich konkurentów i zmierzyli się 2 maja w półfinałach i ostatecznym starciu.

W niedzielę PŘEPALOS poddali się w obliczu doskonałych strategii FAME i INVIL, co zapewniło tym dwóm potężnym rywalom miejsce w finałowej bitwie.

Walka była zaplanowana na 7 rund, a obie drużyny zdeterminowane, by przejść tę długą drogę. Początkowo INVIL przejęli prowadzenie i wygrali trzy pierwsze rundy. Jednak FAME zawzięcie starali się ich nadgonić i zdołali przejąć prowadzenie w kolejnych 3 rundach, co dało duże prawdopodobieństwo na ostateczną wygraną w rundzie 7.
INVIL starali się nie ustępować, ale nie zdołali powstrzymać FAME, którzy zostali ukoronowani jako mistrzowie WoT7 2021.
Gratulujemy niesamowitych umiejętności, gór złota, obligacji oraz 2000 EUR dla drużyny.

Oświadczenie FAME:

We are glad to finally see a tournament showcasing our favorite competitive mode, 7v7. It was very intense, we had very close match-ups against INVIL, the other tournament favorite.

We love the format, it's more tactical, the map sizes work perfectly with the number of tanks to play, we can focus on players positioning/movements/shooting more. We are really hoping for more in the future. Is that the time to get team battles back?

The only downside I felt and would like to point out was playing bo5’s over bo7’s/bo9’s during the playoffs.

We are happy to prove once again FAME is on the top of the EU competition. Special shout out to all the viewers cheering for us and sending us positive energy every time we play, you helped us keep the morale to make the reverse sweep happen during the finals.


Gratulujemy także KECAJ_(INVIL) zdobycia tytułu Najskuteczniejszego Gracza!

Dziękujemy wszystkim za śledzenie transmisji i składamy serdeczne podziękowania każdej z drużyn za ich sportową postawę w czasie trwania wydarzenia.


W skrócie:

Dzień 1: kecaj opuszcza środkową pozycję, aby wesprzeć towarzysza w Bat. Chat i wygrywa starcie 2v2, zdobywając tym samym pierwszy punkt przewagi nad PŘEPALOS.

Dzień 2: Wielka rozróba zdominowana przez FAME, wykorzystujących potknięcie Super Conqueror.

Dzień 2 (ostateczne starcie): INVIL przeprowadzają ostateczne natarcie na FAME, dorywając ANIALLATOR, ale potem tracą PW oraz kontrolę nad mapą.

ź: WoT
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...