PanzerNews - TVP Sport: pokazowy Mecz Gwiazd na Twitchu

TVP Sport: pokazowy Mecz Gwiazd na Twitchu

Polska kontra reszta świata w pokazowym meczu World of Tanks! Prawdziwa gratka dla wszystkich entuzjastów wirtualnych bitew pancernych została zaplanowana na 1 września i będzie elementem obchodów 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej. Na polu bitwy spotkają się najlepsi reprezentanci naszego kraju, a także czołowi gracze z pozostałych zakątków globu.

69804247 1291992714282354 3320680520685191168 N

Esport, World of Tanks. Pokazowy Mecz Gwiazd 01.09.2019 [transmisja online]

Pasjonaci historii i fani popularnego symulatora World of Tanks już teraz mogą rezerwować sobie niedzielne popołudnie. W tym wyjątkowym dla całego świata dniu będziemy mieli okazję oglądać równie wyjątkowe rozgrywki. Najlepsi gracze z całego świata stworzą fenomenalne widowisko, jednocześnie oddając ukłon w kierunku tych, którzy 80 lat temu musieli stanąć do walki w prawdziwej bitwie.

Pokazowy Mecz Gwiazd World of Tanks: kiedy i gdzie oglądać [stream]

Transmisja z tego wydarzenia została zaplanowana na 1 września o godzinie 18:00. Rozgrywki okraszone polskim komentarzem będziecie mogli oglądać na oficjalnym kanale TVP SPORT na platformie twitch - https://www.twitch.tv/sporttvppl.

Pokazowy Mecz Gwiazd World of Tanks: harmonogram rozgrywek

Przez około trzy godziny będziecie mieli okazję oglądać rywalizację świetnych zawodników, którzy będą mierzyć się w formacie pięciu na pięciu. W przerwach pomiędzy bitwami zobaczycie z kolei ciekawe materiały związane z historią Wojska Polskiego, a szczególnie oddziałów pancernych.

Pokazowy Mecz Gwiazd World of Tanks: uczestnicy bitwy

W wirtualnych machinach zasiądą utytułowani reprezentanci Polski tacy jak Call_me_Piotr, Decha, KamilEater, PaPaPawian oraz M1losz. Zawodnicy należą do grona najbardziej utytułowanych krajowych graczy i mogą pochwalić się medalami z takich imprez jak mistrzostwa Europy WoT w Katowicach czy nawet mistrzostwa świata WoT w Moskwie. Wszyscy znacząco przykładają się również do rozwoju społeczności World of Tanks w Polsce.

Po drugiej stronie barykady zasiądą z kolei członkowie najlepszego klanu World of Tanks w Europie. Drużynę reszty świata stworzą Insane_BTW, GoHard_ANIALLATOR, Failware, FeLi_ oraz _Consume. Międzynarodowa mieszanka stanie postara się wykorzystać swoje niezwykłe umiejętności taktyczne, by odnieść zwycięstwo nad polskimi mistrzami.

Kto skomentuje pokazowy Mecz Gwiazd World of Tanks?

Podobnie jak w przypadku transmisji z okazji Święta Wojska Polskiego za mikrofonem zasiądą Mateusz "DED87" Fronczak oraz Adam "Cygan" Cieślik. Połączenie pasji, humoru i merytorycznego podejścia z pewnością przypadnie do gustu zarówno weteranom World of Tanks, jak i tym, którzy pierwszy raz będą śledzić wirtualne bitwy pancerne.

autor: Krystian Terpiński ź: TVP Sport
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...