PanzerNews - walentynkowy quiz WoT

walentynkowy quiz WoT

Odpowiedzcie na pytania z naszego quizu i znajdźcie swoją pancerną Walentynkę!

W garażach czuć miłość, Dowódcy!

Stworzyliśmy wyjątkowy walentynkowy quiz, który pomoże dowódcom odnaleźć najbardziej dopasowaną ślicznotkę wśród kolekcjonerskich maszyn. Ta grupa poszukujących miłości singielek znalazła się poza centrum uwagi w głównym drzewie technologicznym, ale to nie znaczy, że nadal nie mogą poszczycić się swoją historią i możliwościami na każdym polu bitwy.

Odpowiedzcie na precyzyjnie dobrane pytania i przekonajcie się, która z niskopoziomowych piękności najbardziej do was pasuje i zasługuje na miejsce nie tylko w Waszych garażach, ale i w sercach.

Pojazdy kolekcjonerskie są dostępne w grze za kredyty i można je kupić bezpośrednio po zbadaniu czołgu z drzewa technologicznego, odpowiadającego im narodowością i poziomem. Po odblokowaniu, działają one jak standardowe pojazdy i można na nich zamontować moduły, materiały eksploatacyjne, wyposażenie i, naturalnie, elementy personalizacji!

Kolekcjonerskie pojazdy znajdziecie w zakładce drzewa technologicznego i Sklepu.

WALENTYNKI WOT 2021

Nie przegapcie walentynkowych zniżek, misji, personalizacji, zdobyczy Twitch Drops i nie tylko! Odwiedźcie portal, aby dowiedzieć się więcej.

ź: WoT
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...