PanzerNews - War Thunder: Q&A

War Thunder: Q&A

Oto kolejna seria pytań i odpowiedzi z Wiaczesławem Bułannikowem.

Jednostki naziemne

Czy planujecie ulepszenia pancerzy dla M1A1 oraz Challengera 2 takie jak M1A1 HA lub „Theatre entry standard”, czy „MEGATRON”? 

Nie wykluczamy takich pancerzy, lecz w przypadku Megatrona najpewniej będzie to osobny pojazd.


Czy planujecie rakietowy system przeciwlotniczy dla Japonii?

Tak, zarówno dla Japonii jak i Włoch. 


Wprowadziliście mechanikę zmiany konstrukcji pojazdu (podnoszenie osłon pancernych), czy wprowadzicie coś takiego dla pływaków Ka-Mi?

Być może, lecz nie w najbliższym czasie.


Lotnictwo

T-2 to potężny samolot i żadna nacja nie posiada odpowiednika. Czy pojawia się takie maszyny dla innych krajów? Być może Jaguar? Planujemy nowsze samoloty oraz odpowiedniki T-2 dla pozostałych nacji.
Czy macie w planach kolejne wersje Hawker Hunter? Nie, nie planujemy już więcej modyfikacji tego samolotu.
Czy będziecie aktualizować starsze samoloty? Ju 87, He 111 czy F4U aż krzyczą by dostać nowsze modele 3D. Nie mamy dokładnych planów, lecz co jakiś czas w miarę możliwości aktualizujemy modele graficzne.
Po co laserowy znacznik na Mi 35/24B oraz FJ4B? PPK lecą poprawnie bez niego. To błąd, zostanie naprawiony w przyszłych łatkach.
 

Śmigłowce

Jakie macie plany odnośnie Nieskończonej Konfrontacji? Cały czas rozwijamy tryby gry, lecz w tej chwili jest zbyt wcześnie by omawiać kolejne zmiany.
Czy we Włoszech oraz Japonii pojawią się śmigłowce? Czy tylko premium? Chcemy każdej nacji dać osobne, pełne drzewko.
Co powiecie o brytyjskich śmigłowcach? Tak jak wspomnieliśmy będą je posiadać, wypatrujcie Blogów.

Marynarka

Czy planujecie wyrównać wymagania PB na erach I-II? Niektóre z okrętów kosztują 220 000 - 270 000, co jest wartością większą od krążowników. Tak właśnie wygląda model badań marynarki. Efektywne okręty znajdujące się po prawej stronie wymagają więcej punktów.
Co powiecie o innych trybach gry? Czy konwój powróci? Pracujemy nad nowymi trybami gry dla marynarki, pojawią się w grze wtedy, gdy będziemy zadowoleni z ich poziomu. 
Jak oceniacie ilość samolotów? W niektórych przypadkach gracze preferują ciężką flotę i docierają do punktu, gdzie w bitwie pełno jest samolotów. W takim przypadku życie okrętu jest krótkie. Cały czas analizujemy statystyki, w tej chwili ilość samolotów w bitwie uważamy za poprawną.
Czy okręty klasy monitor (jak np. USS Monitor) pojawią się w grze w tym roku? Czy może później? Takie okręty pojawią się w grze, lecz raczej nie w tym roku.
Czy możemy oczekiwać większej ilości japońskich krążowników? Na przykład Mogami? W tej chwili efektywność ciężkich krążowników z działami kalibru 8 cali jest mniejsza niż się spodziewaliśmy, wliczając w to problemy z modelem zniszczeń (zwłaszcza zapalnikami). Obecnie błędy zostały naprawione i czekamy na statystyki z rozgrywki. Tak czy inaczej pracujemy nad potężniejszymi okrętami. 

Inne

ZSRR, USA, Wielka Brytania i Niemcy mają zestawy z 3 maszynami na tej samej erze i zbliżonej klasyfikacji. Jednocześnie pozostałe stałe (jednostki naziemne) mają spore luki w drzewkach. Rozwiążecie ten problem?

Luki w drzewkach odpowiadają historycznym maszynom, lecz zawsze staramy się znaleźć praktyczny sposób na ich zapełnienie.


W mieszanych bitwach symulacyjnych niemożliwe jest zobaczenie niemieckich maszyn jak Jak-1, Ła-5FN itp. 

Staramy się dodawać jak najmniej zdobycznych maszyn do trybów bez znaczników, by nie powodować dużej ilości team killi. 


Szwecja posiada wiele interesujących maszyn, czy możemy ich oczekiwać?

Tak, rozpatrujemy Szwecję jako jeden z nowych krajów w grze.

ź: WT
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...