PanzerNews - WG Fest 2019: przygotowania do imprezy

WG Fest 2019: przygotowania do imprezy

W najbliższą niedzielę (15 września) w Mińsku odbędzie się WG Fest 2019: Dzień Czołgisty; obecnie trwa budowa sceny oraz strefy gry.

NyTVvPmwa9M H4zKEGVIpSo NQjfxqVjwj0 CRbwE0HI0pE ZmsIxc-V2a8 Harmonogram: 14:30 Otwarcie WG Fest 15:00 Występ grupy Krambambuly 16:15 Występ grupy „Vopli Vidoplyasova” 17:30 Turniej klanowy Super Bowl w World of Tanks 19:30 Prezentacja World of Tanks 20:15 Występ grupy „Beasts” 21:45 Występ grupy The Offspring 22:45 Fajerwerki

Czy jesteś gotowy na wybuchowe spotkanie z Wargamingiem? Już 15 września w Mińsku na Białorusi w Parku Zwycięstwa odbędzie się niesamowity, rodzinny festiwal gier. Przyjdź z rodziną i przyjaciółmi – wejście jest za darmo. Czekają na Ciebie nagrody i upominki, mnóstwo dobrej muzyki z różnych nurtów w wykonaniu znakomitych artystów, najnowsze informacje, spotkania z twórcami Twoich ulubionych gier i wiele, wiele więcej!

Już za miesiąc, 15 września 2019 w Mińsku na Białorusi odbędzie się Wargaming Fest 2019: Dzień Czołgisty. Będzie to największy, rodzinny festiwal o charakterze międzynarodowym dla wszystkich fanów World of Tanks i innych gier firmy Wargaming. Na odwiedzających czeka moc atrakcji – granie w ulubione tytuły, upominki, zawody, konkursy, strefy zdjęć, zawody najlepszych europejskich graczy kontra zawodnicy ze Wspólnoty Niepodległych Państw. A wszystko to w fantastycznej oprawie największych sław różnych nurtów muzycznych. Swój koncert potwierdziła legenda punk rocka – The Offspring!

Wargaming traktuje muzykę w grach jako istotny element całości doświadczenia. Nie inaczej będzie na festiwalu, gdzie wystąpi legendarny The Offspring. Poza kalifornijskimi muzykami koncerty dadzą lokalni, znani artyści. Pośród nich założyciele ukraińskiego folk rocka Vopli Vidoplyasova, głos generacji Zveri oraz białoruska pop-rockowa formacja Krambambulya.

Wejście na Wargaming Fest 2019: Dzień Czołgisty jest darmowe dla odwiedzających. Festiwal odbędzie się w Parku Zwycięstwa (Mińsk, Białoruś) w godzinach 14:00 – 23:00 na ponad 200 hektarach powierzchni. Organizatorzy spodziewają się przybycia ponad 200 000 miłośników gier i dobrej zabawy z Białorusi oraz Polski, Francji, Rosji, Ukrainy, Litwy, Łotwy, Izraela czy USA. Na odwiedzających będzie czekać kilkaset komputerów z grami firmy Wargaming, w tym największa ilość komputerów wystawiona jednocześnie pod gołym niebem na całej Białorusi – na specjalnej platformie będzie czekać ponad 200 komputerów z World of Tanks. Wargaming Fest 2019: Dzień Czołgisty to wydarzenie dla całych rodzin, także można będzie spodziewać się stref dla najmłodszych, kilkadziesiąt różnych aren rekreacyjnych z rozmaitymi aktywnościami, gdzie do wybrania będą nagrody. Nikt nie powinien być głodny i spragniony, gdyż w specjalnej strefie gastronomicznej czekać będzie mnóstwo różnych miejsc, gdzie będzie można zjeść i odpocząć. A jeśli chcecie mieć z wydarzenia jeszcze więcej, można pokusić się o zakup biletu VIP, który daje dostęp do specjalnej strefy na festiwalu, zestaw fizycznych upominków oraz wirtualnych rzeczy do World of Tanks i innych gier firmy Wargaming. Szczegóły dostępne są pod tym adresem - https://eu.wargaming.net/shop/wot/specials/14674/?utm_source=wot-portal

Polacy mogą przebywać na Białorusi do 30 dni bez wiz jeśli przylecą korzystając z portu lotniczego w Mińsku. Nie potrzeba żadnych zaproszeń ani nie ma innych obostrzeń. Warunkiem jest powrót do kraju w ciągu 30 dni lub innego kraju samolotem (wykluczając Rosję). Polacy są jednym z trzech nacji, które korzystają z tego systemu. Tylko w pierwszej połowie 2019 roku skorzystało z tego rozwiązania ponad 240 000 tysięcy osób. Więcej szczegółów dotyczących podróżowania na Białoruś można znaleźć na stronie ambasady - http://poland.mfa.gov.by/pl/

Warto zauważyć popularność tytułów firmy Wargaming w Polsce. Do pierwszego kwartału 2019 w Polsce utworzono ponad 7 141 641 milionów kont dla wszystkich tytułów tej firmy. Jeśli porównamy to z ilością obywateli polskich (38 400 000 według Głównego Urzędu Statystycznego) okazuje się, że ponad 18% Polaków miało styczność z jedną lub więcej gier produkowanych lub wydawanych przez Wargaming. Najpopularniejszym tytułem jest World of Tanks na komputerach osobistych, gdziezarejestrowanych jest dokładnie 3 684 546 Polaków, co stanowi prawie 10% populacji naszego kraju.

ź: WoT Express
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...