PanzerNews - WG Store: Gorące okazje na Czarnym rynku w Sklepie WG

WG Store: Gorące okazje na Czarnym rynku w Sklepie WG

Psst, Dowódcy, chodźcie tu szybko!

Nie mówcie nikomu, ale udało nam się zdobyć limitowaną partię dwóch bardzo cennych pudeł wypełnionych wszelkiego rodzaju towarami z World of Tanks. Nie ma czasu na sprawdzanie, co jest w środku. Musimy się pozbyć tych pudełek z niespodzianką jak najszybciej, zanim nas wykryją, ale macie nasze słowo, że oba są pełne przedniego towaru.

Mamy Pudełko z niespodzianką Strzelca pancernego oszacowane na 98 EUR, ale możemy się ugadać. Co powiecie na 49,99 EUR? Do tego gwarantujemy, że dostaniecie przynajmniej jedną sztukę odzieży, przedmioty kolekcjonerskie i różne akcesoria.

Możecie też zaszaleć i podarować sobie Pudełko z niespodzianką Specjalisty. Normalnie kosztowałoby Was to 170 EUR, ale, oczywiście, musimy trochę zejść z ceny, więc może 99,99 EUR? Otrzymacie przynajmniej jedną sztukę odzieży, przedmioty kolekcjonerskie, przedmiot z kategorii "Dla domu i biura" i różnorodne akcesoria.

PUDEŁKA Z NIESPODZIANKĄ

Każde pudełko ma unikatową zawartość, zatem nie musicie się martwić, że, jeśli kupicie oba, znajdziecie w nich dublujące się przedmioty! To co, umowa stoi? Pamiętajcie, jak sprzedamy wszystkie, to już ich nie będzie!

Nie chcecie podejmować ryzyka? Wasza strata. Ruszajcie więc swoją drogą i przebierajcie w popularnych przedmiotach w Sklepie Wargaming. Tam wszystko jest nieskazitelnie czyste i całkowicie zgodne z zasadami. Żadnych szemranych transakcji, tylko fantastyczne oferty sprzętu najwyższej klasy.

Skórzana kurtka

DO SKLEPU WARGAMING

A gdyby kto pytał - nigdy nie słyszeliście o Czarnym rynku! ź: WoT
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...