PanzerNews - WG Store: wyraźcie swoją pasję do heavy metalu z Sabatonem

WG Store: wyraźcie swoją pasję do heavy metalu z Sabatonem

Heavy metal i maszyny ze stali to doskonała kombinacja, jak pokazuje współpraca Sabatonu i World of Tanks.

Z dumą prezentujemy całkowicie nową linię produktów od Sabaton x World of Tanks, która towarzyszy premierze najnowszej maszyny w grze, zainspirowanej muzyką szwedzkiego zespołu i ich nowym teledyskiem „Steel Commanders”, a także wydarzenie w grze oraz zupełnie nowy czołg wraz ze stylem 3D Duch wojny. Mówi się, że metal to nie tylko głośna muzyka - to styl życia. Zatem wyraźcie swoją miłość do muzyki Sabaton i napakowanych akcją bitew pancernych dzięki kolekcji Sabaton x World of Tanks!

Koszulki, akcesoria, plakaty i wiele więcej produktów nawiązujących do zespołu i grafik z gry są dostępne w sklepach Bravado, Displate oraz Wargaming.

Kolekcja Bravado

Eksperci z Bravado stworzyli kolekcję grafik zainspirowanych Sabatonem i World of Tanks.

1

KOLEKCJA BRAVADO

Bravado działa na pograniczu świata muzyki i mody. Twórcy Bravado doskonale wiedzą, jak wykorzystać smart merchandising i jak zaprojektować produkty, które budują autentyczną emocjonalną więź między fanami a marką. Bravado tworzy marki i historie, które są ponadczasowe i wybiegają poza ramy przemysłu muzycznego.

Kolekcja Displate

Displate we współpracy z World of Tanks i zespołem Sabaton stworzyli nową kolekcję metalowych plakatów z ośmioma grafikami Sabaton x WoT.

2

Displate oferuje szeroki wybór metalowych plakatów w trzech rozmiarach. Co więcej, dzięki ich magnetycznemu systemowi montażu te plakaty nie wymagają pocisków PP - lub wiertarki - aby przymocować je do ściany. To nie wszystko - z każdym zakupem w sklepie Displate zostanie zasadzonych 10 drzew.

Kolekcja Wargaming

Zupełnie nowe grafiki i te zainspirowane zespołem Sabaton dostępne są także w Sklepie Wargaming. Zobaczcie całą kolekcję i wiele więcej produktów od World of Tanks.

3

DO SKLEPU WARGAMING

Do boju! Dajcie czadu! ź: WoT
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...