PanzerNews - WGC: ostateczne przejście

WGC: ostateczne przejście

Robimy kolejny krok ku zbudowaniu jednolitej infrastruktury dla wszystkich projektów świata Wargaming.net i ogłaszamy przeniesienie wszystkich graczy z programu uruchamiającego do Wargaming.net Game Center. Procesem, który zapewni jeden łatwy i wygodny punkt wejściowy do wszystkich naszych produktów i usług zostaną objęte wszystkie gry Wargaming.

Od 5 listopada dostęp do World of Tanks będzie możliwy tylko przez Wargaming.net Game Center. Po aktywacji, program uruchamiający pobierze i zainstaluje Wargaming.net Game Center, po czym wszystkie zainstalowane gry zostaną zaimportowane do Game Center włączając w to klienta World of Tanks. Będzie to jedyny sposób, w jaki można będzie uruchomić klienta World of Tanks.

Wargaming.net Game Center pozwala Wam spersonalizować proces aktualizacji i zapewnia dostęp do wielu kont za pomocą jednego kliknięcia, włączając w to konta z rożnych regionów. Stale podlega usprawnieniom, a w przyszłości będzie rozszerzony o nowe funkcje oraz możliwości.

Niestety, program uruchamiający nie jest już w stanie sprostać najnowszym standardom w przemyśle gier i nowoczesnych technologii. Pożegnanie się z tą technologią pozwoli nam w pełni skupić się nad pracami prowadzącymi do udoskonalenia procesu aktualizacji. Z przyjemnością rozważymy Wasze pomysły odnośnie Wargaming.net Game Center, więc nie wahajcie się zostawić nam swoich opinii i sugestii.

Jeżeli chcielibyście przełączyć się na Wargaming.net Game Center zanim nastąpi przeniesienie, możecie to uczynić pobierając platformę przy użyciu przycisku poniżej.

Pobierz

By dowiedzieć się więcej o Wargaming.net Game Center i jego funkcjach, odwiedźcie nasz przewodnik.

W przypadku natknięcia się na jakiekolwiek problemy techniczne w trakcie użytkowania Wargaming.net Game Center, prosimy odwiedzić stronę Wsparcia Gracza.

Sekcja komentarzy
Loading comment form ...