PanzerNews - WGMODS.NET: Panhard EBR 105 Mad Max

WGMODS.NET: Panhard EBR 105 Mad Max

Do godziny 6:00 w czwartek, 7 marca możecie zabrać nowe francuskie pojazdy na przejażdżkę w naszych najnowszych wydarzeniach społeczności, wypełniać misje i zdobywać nagrody – więcej informacji dostępnych jest tutaj. Ale to nie wszystko, bo będzie można także zdobyć wielkie nagrody podczas kolejnej transmisji!

Transmisja i losowanie nagród

O 19:00 w piątek, 8 marca, zwieńczymy wydarzenie wielką transmisją z kilkoma gośćmi specjalnymi. Oprócz zaprezentowania epickiej rozgrywki rozdamy szereg nagród! Aby kwalifikować się do otrzymania nagród z transmisji, musicie wykonać co najmniej jedną z misji wspomnianych w naszym poprzednim artykule.

*Czołg zostanie dostarczony razem z w pełni wyszkoloną załogą, miejscem w garażu i stylem „Czarna wdowa”.

Obserwujcie nas w serwisach TwitchYouTube i Instagram, by niczego nie przegapić!

Pustynna moda

Po sukcesie naszych skórek Krampusa i Mikołaja nie mogliśmy Was zawieść. Dlatego przygotowaliśmy lśniący chromowy styl dla pojazdu EBR Panhard 105! Pobierzcie go teraz, klikając przycisk poniżej, i walczcie w stylu pustynnym.

Mad-max-mode-skin-2 Shot 1234

POBIERZ 

Dołączcie do AwesomeEpicGuys na drodze gniewu

Jeśli by Wam jeszcze było mało, oto zabawny filmik od AwesomeEpicGuys! Mamy nadzieję, że pokaz ich umiejętności w tej niesamowitej wersji Panharda 105 zainspiruje Was, by ruszyć do bitwy pojazdami kołowymi!
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...