PanzerNews - World of Tanks Blitz bardziej brudny, mokry i realistyczny!

World of Tanks Blitz bardziej brudny, mokry i realistyczny!

7. urodziny gry świętujemy usprawnieniami technologicznymi, nową linią czołgów, trybami zabawowymi, wydarzeniami i specjalnym garażem!

8 czerwca 2021 — World of Tanks Blitz, młodszy brat kultowego World of Tanks na PC, właśnie obchodzi 7. rocznicę obecności na rynku gier wideo. Ten multiplatformowy tytuł, dostępny na urządzenia mobilne z iOS i Android, PC (Steam i Windows 10), MacOS oraz konsolę Nintendo Switch, właśnie osiągnął 170+ milionów pobrań na całym świecie. W Polsce cieszy się również dużą popularnością – od premiery zapoznało się z nim ponad 4 miliony rodaków, a nasz kraj jest trzeci w Europie, jeśli chodzi o pobrania tytułu na starym kontynencie. World of Tanks Blitz jest również bardzo angażującą grą – najnowsze dane pokazują, że statystyczny gracz spędza w niej dziennie 110 minut.  

„World of Tanks Blitz ma tradycję publikowania ważnych aktualizacji na ważne rocznice, aby móc świętować je wraz ze społecznością. W tym roku jest to znaczące poprawienie grafiki, nowe czołgi amerykańskie ze świeżymi mechanikami oraz mnóstwo trybów zabawowych,” mówi Andrey Ryabovol, dyrektor produktowy WoT Blitz. „Aby dodatkowo wyrazić wdzięczność naszej społeczności za ich zaangażowanie i informacje zwrotne, startujemy z nagrodami za staż już w tym miesiącu.”

Aktualizacja 8.0 przynosi ze sobą przede wszystkim ulepszenia technologiczne. Realistyczne zachowanie i praca elementów podwozia, przylegający śnieg i błoto do czołgów, widoczne zamoczenie karoserii czy możliwe obmycie z zanieczyszczeń to tylko niektóre z nowych rozwiązań. Metaliczne powierzchnie są bardziej błyszczące, a gumowe i materiałowe bardziej odbijające i powiewające dzięki renderowaniu fizycznemu. Nowe czołgi już mają zaimplementowane zmiany, a pozostałe 370 jednostek będzie sukcesywnie unowocześniane w kolejnych aktualizacjach. Zobacz zmiany graficzne na tym materiale wideo:

Nowe czołgi amerykańskie to linia 4 ciężkich maszyn poziomów VII-X bazująca na zaawansowanych projektach armii z 1953 roku. Pokazują one nietypowe rozwiązania jak na przykład silnik zamontowany w wieżyczce czołgu. Wszystkie nowe maszyny mają dobre obniżenie działa, a system podwozia „gąsienica w gąsienicy” sprawia, że są trudne do zatrzymania. Czołgi poziomu IX i X oferują wybór między działami samoładującymi się dwoma lub trzema pociskami. Pierwsza opcja pozwala na zadawanie mocniejszych obrażeń alfa i mniejszym odstępem czasu pomiędzy wystrzałami. Druga możliwość to lepsza celność, skuteczniejsza penetracja oraz krótsze przeładowanie całego magazynka i większy współczynnik obrażeń na minutę. O nowych czołgach amerykańskich można dowiedzieć się więcej z tego materiału wideo:

Urodziny to czas świętowania także od 14 czerwca zapraszamy graczy do „Blitzlandu”, tematycznego parku rozrywki. Czekają na was takie nowe tryby jak strzelnica czy pokaz siły – uczestnicząc w nich macie możliwość wygrać unikatowe czołgi jak Pz. IV Gargoyle i Kunze Panzer. Wracają również lubiane przez graczy tryby Mad Games i Uprising. 21 czerwca na tydzień otworzy się również stoisko z suwenirami. Pełny kalendarz urodzinowych atrakcji dostępny jest na oficjalnej stronie gry pod adresem https://wotblitz.com/

ź: informacja prasowa
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...