PanzerNews - World of Tanks dostępne na Steamie

World of Tanks dostępne na Steamie

Z ponad 160. milionami graczy legendarny free-to-play jest gotowy na przyjęcie nowych rekrutów.

Wargaming z radością informuje, że World of Tanks trafiło na platformę Steam! Od dziś gracze regularnej wersji PC oraz użytkownicy Steam będą mogli walczyć ramię w ramię w pancernych bitwach czołgów PvP! Wersja na Steam jest dostępna wyłącznie dla nowych graczy, ale oferuje dokładnie to samo, co kultowy World of Tanks ma do zaoferowania!

World of Tanks trafiło do milionów graczy na całym świecie wynosząc czołgi do rangi fenomenu popkulturalnego. Na dziesiątkach szczegółowych map można walczyć 600 czołgami z 11 krajów biorąc odział w setkach różnych wydarzeń korzystając z tysięcy usprawnień, o które regularnie gra jest aktualizowana.

Gracze mają możliwość doświadczyć realistycznej grafiki i dźwięków oddających atmosferę bitew czołgów. Na odkrycie czeka pięć różnych typów pojazdów zapewniając zbalansowaną i zróżnicowaną rozgrywkę. Unikatowe mapy bazują na największych bitwach pancernych w historii ludzkości oraz miastach z całego świata. Swoich umiejętności można dowieść w różnych trybach gry, zarówno współpracując z drużyną, jak również bazując na indywidualnej taktyce.

Dzięki oddanej społeczności czołgistów World of Tanks zdobyło 4 nagrody Złotego Joysticka i pobiło dwukrotnie rekord Guinessa w największej ilości zarejestrowanych graczy na serwerze gry MMO.

„W Wargaming, naszym największym sukcesem i dumą jest fakt, że stworzyliśmy grę, którą gracze kochają i grają już od 10 lat. Zbliżliśmy do siebie ludzi z całego świata i siła społeczności jest niezrównana. Wierzę, że World of Tanks dla wielu to coś więcej niż gra, to wyjątkowe hobby dla milionów graczy i tak zostanie w następnych dekadach,” podkreśla Wiktor Kisłyj, prezes Wargaming. „To fantastyczne obserwować jak nasza gra rozrasta się o nowych graczy i z dumą witam społeczność Steam w rodzinie czołgistów.”

„Jesteśmy niesamowicie szczęśliwi, że łączymy siły z Wargamingiem i witamy World of Tanks na Steamie! To idealny czas aby wskoczyć do czołgu i rzucić się w wir walki!” mówi Nathaniel Blue, przedstawiceil rozwoju biznesu w Valve.

Więcej informacji dostępnych jest na karcie gry - https://store.steampowered.com/app/1407200/World_of_Tanks/

ź: informacja prasowa
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...