PanzerNews - World of Tanks na konsolach nowej generacji

World of Tanks na konsolach nowej generacji

World of Tanks na konsolach z radością informuje, że popularna, drużynowa gra o bitwach czołgów jest dostępna na PlayStation®5 i Xbox Series X/S.

Tytuł ucieszy oko czołgistów na nowej generacji rozdzielnością natywnego 4K, 60 klatkami animacji na sekundę, szybszymi czasami ładowania oraz jeszcze bardziej precyzyjnym sterowaniem. Na konsolach PlayStation®4 i Xbox One pobrano go już ponad 20 000 000 razy, a teraz do zabawy dołączą gracze PlayStation 5 i Xbox Series X i S dzięki rozgrywce cross platformowej i cross generacyjnej, którą oferuje World of Tanks.

To oznacza, że czołgiści mogę kontynuować rozgrywkę w na nowych urządzeniach Sony i Microsoftu, albo pozostać przy obecnych sprzętach. Nic nie stoi tez na przeszkodzie, aby grać na obu generacjach na zmianę. Cały osiągnięty postęp jest dostępny bez względu na wybraną platformę. Dyrektor kreatywny TJ Wagner mówi: „Jestem niesamowicie dumny, że jako jedna z pierwszych gier-usług możemy ogłosić wsteczną kompatybilność na nowej generacji konsol. Dzięki sukcesowi jaki odnosimy z grą przez ostatnie 6 i pół roku możemy poszczycić się ponad 20 000 000 graczy w naszej grze i cieszę się, że teraz World of Tanks jest dostępne na najpotężniejszych konsolach w historii.”


WoTC ComparisonShot LastGen2 WoTC ComparisonShot NextGen2 WoTC ComparisonShot LastGen1 WoTC ComparisonShot NextGen1 ź: informacja prasowa
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...