PanzerNews - World of Warplanes: kampania jesienna

World of Warplanes: kampania jesienna

Jesień to nie tylko przypomnienie, że już niedługo zima. Jesień przynosi również całe mrowie nowych wydarzeń – podejmijcie wyzwanie i stańcie się wojownikami Kampanii jesiennej!

Podnieście temperaturę tej jesieni, walcząc o unikalnego  McDonnell XF-85 Goblin i wiele innych wartościowych nagród!

Co to jest Kampania jesienna?

Kampania jesienna będzie się składać z sześciu wydarzeń w grze, w trakcie których będziecie musieli wykazać się swoimi umiejętnościami i wytrwałością.

Jako nagrodę za każde wydarzenie najzdolniejsi i wytrwali piloci otrzymają  samoloty premium, złoto, dni konta premium oraz  skrzynie z zaopatrzeniem, a najlepsi z najlepszych będą mogli posadzić McDonnell XF-85 Goblin — jedyny samolot premium IX poziomu – w swoich hangarach.

Oprócz wartościowych nagród otrzymacie honorowe szewrony za zajęcie miejsc w pierwszej trzydziesiątce klasyfikacji: im wyższe miejsce – tym więcej otrzymacie szewronów.

W trakcie Kampanii jesiennej możecie zdobyć maksymalnie 24  honorowych szewronów, co gwarantuje Wam grand prix. Oto jak będą przyznawane honorowe szewrony za miejsca w klasyfikacji :

Miejsca w klasyfikacji Liczba szewronów
1 - 5 4
6 - 10 3
11 - 20 2
21 - 30 1

Weźcie udział w etapach kampanii, pnijcie się w klasyfikacji i zdobądźcie zasłużone nagrody!

Jak wziąć udział w Kampanii jesiennej?

Kampania składa się z sześciu wydarzeń w grze, każdy z nich potrwa od piątku do niedzieli, każdego miesiąca odbędą się dwa takie wydarzenia.

Na kilka dni przed rozpoczęciem, na naszym oficjalnym portalu pojawią się szczegółowe warunki uczestnictwa w aktualnym wydarzeniu, jak również lista nagród. Nie zapomnijcie zaznaczyć daty w swoich kalendarzach i śledźcie informacje na naszej stronie!

O co walczymy?

Nagrody finałowe Kampanii jesiennej zależą od liczby szewronów zebranych we wszystkich sześciu wydarzeniach.

Liczba szewronów Nagroda
21 - 24
17 - 20
13 - 16
9 - 12
5 - 8
1 - 4
 

Pamiętajcie, że Wasze postępy w grze są śledzone automatycznie, bez dodatkowych informacji w kliencie gry. Wyniki każdego wydarzenia w Kampanii jesiennej zostaną opublikowane na oficjalnym forum w przeciągu siedmiu dni od jego zakończenia, a ogólne postępy oraz liczba zdobytych honorowych szewronów zostanie opubikowana bezpośrednio w informacjach.

Wzbijcie się w przestworza!

Sekcja komentarzy
Loading comment form ...