PanzerNews - WoWp: Kreator promuje nowe niemieckie bombowce

WoWp: Kreator promuje nowe niemieckie bombowce

World of Warplanes, gra o podniebnych starciach lotniczych, dostała dziś darmową aktualizację dodającą niemieckie bombowce Junkers. Aby wesprzeć ich start w przestworza producent gry, firma Wargaming, połączył siły z popularną trashmetalową grupą Kreator tworząc wspólnie zwiastun. Materiał łączy ujęcia z rozgrywki i historyczne, a w tle słuchać utwór „Lion with Eagle Wings” z albumu „Gods of Violence”. 

„Czy może być lepszy sposób na uczczenie niemieckiej inżynierii niż partnerstwo z jednym z najlepszych metalowych zespołów niemieckich?” Ich szybki, agresywny i jednocześnie techniczny styl bardzo pasują do naszej gry,” mówi Al King, dyrektor marketingu World of Warplanes. „W grze będzie dostępny specjalny emblemat Kreatora do zastosowania na bombowcach oraz hangar w klimacie kapeli.”

Kolekcja niemieckich bombowców to 4 nowe maszyny dostępne od poziomu VII aż do X. Na wirtualnych pilotów czekają:

  • Junkers Ju 288 A, poziom VII – szybki bombowiec z dwoma precyzyjnymi karabinami maszynowymi, który jest w stanie zrzucić bomby z dużej wysokości.
  • Junkers Ju 288 C, poziom VIII – samolot, który może zabrać na pokład mnóstwo bob i zrzucać je pojedynczo, co pozwala na precyzyjne ataki.
  • Junkers Ju 287, poziom IX – wyposażony w 6 silników odrzutowych przenosi tylko 4 bomby, ale każda z nich waży 1 tonę.
  • Junkers EF-131, poziom X – podobnie jak poprzednik, ten bombowiec może zrzucać bomby z wysokości albo atakować lotem nurkowym precyzyjnie, acz z większym ryzkiem.

Te cztery bombowce nie wyszły poza fazę prototypów, także World of Warplanes jest pierwszym i jedynym miejscem, gdzie możecie zasiąść za ich sterami i poczuć na własnej skórze ewolucję niemieckiej myśli technologicznej. W grze powyższe modele charakteryzują się efektywnością swoich bomb oraz ponadprzeciętną szybkością.

ź: informacja prasowa
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...