PanzerNews - World of Warships: Legends już dostępne

World of Warships: Legends już dostępne

Wargaming z radością informuje, że World of Warships: Legends jest dostępne we wczesnym dostępie na PlayStation 4 i Xbox One do pobrania za darmo przez graczy.

Wczesny dostęp na Playstation i Xbox to możliwość stanięcia na mostku kapitańskim ponad 50 okrętów odtworzonych z dbałością o detale historyczne. Niszczyciele, krążowniki i pancerniki czekają na Twoje rozkazy. Przemierzaj ponad 15 map i ciesz oczy przepięknymi efektami oświetlenia w HDR. Ponad 20 legendarnych dowódców pomoże rozwinąć Twoim jednostkom ich  pełny potencjał.

World of Warships: Legends nie jest prostą konwersją znaną z komputerów osobistych. Tytuł został przygotowany od podstaw na obecną generację konsol i wykorzystuje ich moc oraz unikatowe możliwości. Bitwy są szybsze i bardziej dynamiczne, większą rolę gra dowódca i jego rozwój, przerobiony został interfejs oraz sterowanie. Gracze mogą oczekiwać regularnych aktualizacji zawartości gry w przyszłości, z nowymi nacjami i okrętami, nowych map czy wsparcia dla pełnego 4K na PlayStation®4 Pro and Xbox One X już tego lata.

„Cieszymy się, że możemy przedstawić World of Warships: Legends weteranom i nowym graczom na konsolach,” powiedział Kirill Peskov, dyrektor ds. rozwoju w Wargaming St. Petersburg. „To drugi tytuł nasz tytuł na konsolach i jego jakość jest potwierdzeniem talentu i pasji twórców. Mamy nadzieję, że gracze wyruszą z nami w tę podróż!”

Gracze mogą już od dziś pobierać grę, World of Warships: Legends jest dostępne w sklepach Playstation i Microsoft. Wargaming ma doświadczenie z tytułami konsolowymi dzięki World of Tanks: Mercenaries, które pobrało już ponad 18 milionów graczy, także można spodziewać się, że również World of Warships: Legends wytworzy dużą i aktywną społeczność wokół okrętów na konsolach.

ź: informacja prasowa
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...