PanzerNews - World of Warships: plugawy ładunek, Halloween

World of Warships: plugawy ładunek, Halloween

W naszej grze otworzył się portal do innego wymiaru. Czy odważycie się przejść przez wrota do innego świata i wziąć udział w brutalnym starciu z siłami ciemności? Jak poradzicie sobie z innymi łowcami skarbów i czy staniecie w szranki z niebezpiecznymi przeciwnikami, których zniszczenie dostarczy Wam bogactw wykraczających poza wszelką myśl? Zaczniecie parać się czarną magią z innego świata, czy też pozostaniecie przy konwencjonalnej technologii? Wybór należy do Was!

W skrócie

  • W nowym trybie trzy trzyosobowe drużyny walczą ze sobą, a także przeciwko hordzie mrocznych sił kontrolowanych przez AI. Gra w dywizjonie jest dozwolona w Plugawym rabunku.
  • Wejdźcie do bitwy unikatowymi okrętami nowej, tymczasowej nacji! Graczom udostępnimy trzy gałęzie: niszczycieli, krążowników i pancerników, a w każdej z nich trzy okręty. Wszystkie okręty mają swoje wyjątkowe cechy i materiały eksploatacyjne.
  • Głównym zadaniem jest zbieranie nowego zasobu – plugastwa – ze specjalnych stref na mapie oraz z wraków zatopionych okrętów. Plugastwo może zostać wymienione na nagrody w Zbrojowni.
  • W tym trybie nie ma zwycięzców ani przegranych: miarą sukcesu w bitwie jest ilość plugastwa zebranego przez całą drużynę.
  • Wydostańcie się przez portal w centrum mapy, gdy ten się otworzy, aby zakończyć bitwę. Przynieście pokaźną porcję plugastwa z powrotem do swojego świata i dodajcie je do łupów swojego zespołu.
  • Jeśli polegniecie lub nie uda Wam się wydostać przez portal przed zakończeniem bitwy, otrzymacie tylko część zebranego przez Was plugastwa dla swojej drużyny.
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...