PanzerNews - World of Warships: W0LAXU5FKUTURY5

World of Warships: W0LAXU5FKUTURY5

Napięcie pomiędzy Wargaming i community contributorami World of Warships sięgnęło zenitu w momencie, kiedy paru popularnych streamerów i twórców, w ramach protestu przeciwko zbyt agresywnej monetyzacji, po prostu przestało grać i udostępniać zawartość związaną z grą.

Jednakże jednym z CC, który nadal grał w World of Warships był rosyjski streamer Tury, ale niedawno został wyrzucony za zbyt krytyczną postawę wobec zespołu deweloperów.

WG, raczej nieprzypadkowo, parę dni temu podczas oficjalnego streamu udostępniło dla widzów serwera RU kod bonusowy do World of Warships: W0LAXU5FKUTURY5

Gracze spoza regionu RU mogli jednak dojść do wniosku, że powyższy kod to pstryczek w nos dla niepokornego Turego, albowiem fragment kodu FKUTURY, można odczytać jako F(uc)K (yo)U TURY.

WG wystosowało stosowny komunikat na swoim forum:

Jak wiecie, kod bonusowy z nieodpowiednią zawartością został rozpowszechniony na naszym oficjalnym streamie w zeszły piątek, obrażając naszego gracza i popularnego streamera Turry'ego. Jest to absolutnie nie do zaakceptowania. Przeprowadziliśmy wewnętrzny audyt i stwierdziliśmy, że sytuacja ta była spowodowana działaniami jednego pracownika. Został on zawieszony w pracy i zastosowano wobec niego rygorystyczne środki w oparciu o wyniki audytu.

W imieniu całego zespołu World of Warships przepraszamy graczy, widzów piątkowego streamu, a przede wszystkim przepraszamy Turry.... Wygłosiliśmy absolutnie niedopuszczalne oświadczenie pod Twoim adresem i jesteśmy w pełni świadomi naszej odpowiedzialności.

Rozumiemy, że teraz same słowa nie wystarczą i chcemy zaoferować kod bonusowy: TURRYWEARESORRY

Turry początkowo był "bardzo urażony" i zły z powodu kodu, ale ostatecznie postanowił podejść do sprawy z humorem. Ponadto otrzymał bezpośrednie przeprosiny od Wargaming, co pomogło nieco załagodzić sytuację. Jednak nadal nie jest w pełni usatysfakcjonowany rozwiązaniem zastosowanym przez Wargaming.

Karawana jedzie dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...