PanzerNews - WoT Blitz: czerwcowe bitwy rankingowe

WoT Blitz: czerwcowe bitwy rankingowe

Sezon wiosenny się zakończył, więc co masz zamiar teraz zrobić?

Po prostu stać jak leniwa gąsienica? Możesz zrobić o wiele więcej! Pierwszy miesiąc lata, to początek kolejnej rundy bitew rankingowych. Oznacza to, że po raz kolejny możesz wykorzystać swoje umiejętności do zdobywania złota, kamuflaży i awatarów. Możesz także skrócić drogę do IS-6 Fearless, albo nawet umieścić go w swoim garażu!

  • Graj w pojazdach VII-X poziomu, od 5 do 30 czerwca (23:59 UTC).
  • Stocz dziesięć bitew kalibracyjnych. Na podstawie wyników zostaniesz umieszczony w jednej z pięciu lig: brązowej, srebrnej, złotej, platynowej lub diamentowej.
  • Zdobywaj punkty rankingowe i awansuj w tabeli liderów, przechodząc z jednej ligi do drugiej!

Pamiętaj: im lepsze wyniki w bitwie, tym więcej punktów rankingowych otrzymasz.

Nagrody Złoto Tradycyjnie dziesięciu najlepszych czołgistów w każdym regionie otrzyma nagrodę: Kamuflaże i awatary Po zakończeniu miesiąca w Diamentowej Lidze (co najmniej 5000 punktów): Po zakończeniu miesiąca w Lidze Platynowej (co najmniej 4000 punktów): Po zakończeniu miesiąca w Złotej Lidze (co najmniej 3000 punktów): 5 4 3 2 1

Kamuflaż w Diamentowej Lidze jest regularnie aktualizowany. Kiedy w Diamentowej Lidze zostanie wprowadzony nowy kamuflaż, stary będzie dostępny w Lidze Platynowej.

Możesz zainstalować kamuflaż na pojazdach VII – X poziomu, którymi najczęściej walczyłeś podczas tej edycji bitew rankingowych. Możesz uzyskać do czterech kamuflaży dla odpowiedniej ligi: po jednym na każdy kwalifikujący się poziom pojazdów, o ile stoczyłeś co najmniej 50 bitew pojazdami tego poziomu.

Jeśli kamuflażu nie można zainstalować w pojeździe lub jeśli jest on już zainstalowany, otrzymasz 250 000 kredytów jako rekompensatę.

Bonus do kredytów:
  • Złota Liga: 0–32%
  • Liga Platynowa: 33–65%
  • Diamentowa Liga: 66% lub więcej
Bonus do PD:
  • +10% do PD dla pojazdów VII tieru
  • +15% do PD dla pojazdów VIII tieru
  • +20% do PD dla pojazdów IX tieru
  • +25% do PD dla pojazdów X tieru

Pamiętaj, że jest to stały bonus za wygraną w bitwie, a nie wzrost całkowitej liczby XP i zdobytych kredytów.

IS-6 Fearless

To rzadka bestia zostanie dostarczona do garaży najlepszych wojowników sezonu. Nawet jeśli nie jesteś wśród nich, możesz być spokojny. To tylko kwestia czasu. Pokaż determinację, ruszaj w górę tabeli liderów, a IS-6 Fearless będzie twój!

Począwszy od sezonu wiosennego, gracze Diamentowej Ligi otrzymywali części certyfikatu na IS-6 Fearless. W sumie należy zebrać 100 części, a otrzymana ilość zależy od pozycji na końcu bitew rankingowych:

Cis
Europe
NA
Asia

Części certyfikatu zostaną przyznane na początku lipca. Brakujące części można zdobyć w następnym okresie bitew rankingowych. Jeśli masz już złożonego IS-6 Fearless, będziesz nadal otrzymywać części certyfikatu. Otrzymasz 2 000 000 kredytów jako rekompensatę za złożenie drugiego IS-6 Fearless.

Dołącz do bitwy i pokaż na co cię stać!

Sekcja komentarzy
Loading comment form ...