PanzerNews - WoT Blitz: czołgi czechosłowackie, cz.II

WoT Blitz: czołgi czechosłowackie, cz.II

Aktualizacja 7.7 jest dostępna od dziś dla World of Tanks Blitz i przynosi ze sobą nowe czołgi czechosłowackie, które trafiają do europejskiego drzewka technologicznego. Wraz z nimi nowe racje żywnościowe dla załogi: gulasz i smażony syr!

„To świetne uczucie dodać nowe czołgi do gry dla naszej społeczności, a wiemy, że Europejczycy czekali na te stalowe bestie,” mówi Andrey Ryabovol, dyrektor produktowy World of Tanks. „Z każdym dodanym czołgiem, dodajemy wyzwanie dla graczy, którzy muszą opanować ich mocne i słabe strony, odkryć najlepszy styl rozgrywki.”

5 nowych czołgów to:

  • Škoda T 25 (Tier VI)
  • Konštrukta T-34/100 (Tier VII)
  • TVP VTU Koncept (Tier VIII)
  • Škoda T 50 (Tier IX)
  • TVP 50/51 (Tier X)

Generalnie są to dynamiczne, zwrotne i dobrze uzbrojone maszyny. Škoda T 25 jest idealnym wejściem w nowa linię, daje pojęcie czego należy spodziewać się po czołgach wyższych poziomów. Pierwsze dwa czołgi średnie mają klasyczne działa z doskonałą penetracją i wysokimi obrażeniami od pojedynczego strzału, a następne trzy wyposażono w magazynki z automatycznym ładowaniem. Najmocniejszy w linii czołg TVP 50/51’s dzięki czterem pociskom w magazynku może poszczycić się naprawdę wysoką siłą ognia.

Wraz z maszynami czechosłowackimi, aktualizacja 7.7 przynosi nowe operacje o nazwie Koloseum. Nietypowi gladiatorzy powalczą od 1 marca od świetne nagrody jak unikatowy czołg, kamuflaże czy nowe wzory tła profilowego.

ź: informacja prasowa
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...