PanzerNews - WoT Blitz: japońskie TD

WoT Blitz: japońskie TD

Duże, opancerzone, zaskakująco mobilne i uzbrojone w potężne działa, strzelające specjalnym zestawem pocisków - pierwsze japońskie niszczyciele czołgów w grze natychmiast sprawią, że będziesz je szanować.

A kiedy cztery nowe niszczyciele czołgów wjadą do bitwy, nikt nie przeżyje ich ataku. Dowiedz się o nich już teraz i przygotuj się na badanie nowego pojazdu X poziomu!

Najlepsze działa japońskich niszczycieli czołgów mogą wystrzelić dwa rodzaje pocisków przeciwpancernych. Standardowy pocisk AP każdego nowego pojazdu cechuje duża penetracja i niszczycielskie obrażenia. Ulepszony pocisk AP ma mniejsze obrażenia, ale może przebić praktycznie wszystkich wrogów.

Poziom VII. Chi-To SPG Badanie po Chi-To za 43.400 PD. Koszt: 1 345 000 kredytów.

Wiele pocisków wroga po prostu odbije się od pancerza tego niszczyciela czołgów, zwłaszcza jeśli są one wystrzeliwane ze średniego lub dalekiego zasięgu. Biorąc pod uwagę jego świetny pancerz, mobilność Chi-To SPG jest inspirująca. Jego zawieszenie, wzięte z czołgu średniego, ma maksymalną prędkość 45 km/h, wysoki stosunek mocy do masy oraz przyzwoitą zwrotność.

Najtrudniejszym aspektem jest zdobycie lepszego działa niż to podstawowe, które ma dość niską penetrację. Będziesz musiał podejmować częstsze ryzyko, dopóki go nie odblokujesz. Z drugiej strony, mając najlepsze działo 105 mm, Chi-To SPG przebije 215 mm przy użyciu standardowych pocisków i 265 mm przy użyciu pocisków ulepszonych, aby zadać ponad 2 500 PW obrażeń na minutę. Dziury w czołgach wroga z dowolnej odległości bez celowania w ich słabe punkty!

Poziom VIII. Ho-Ri Type I Badanie po SPG Chi-To za 76.950 PD. Koszt: 2 570 000 kredytów.

Dzięki maksymalnej prędkości 45 km/h i dobrej mocy własnej, Ho-Ri Type I porusza się prawie jak czołg średni lub bardzo mobilny czołg ciężki. Pancerz jego nadbudówki osiąga 190 mm, ale wróg z łatwością wykryje słabe miejsca na średnim lub bliskim dystansie. Słabymi punktami tego niszczyciela czołgu są boki nadbudówki lub pionowe części pancerza. Jednocześnie wiele strzałów zostanie zablokowanych przez dużą, grubą osłonę działa.

Podstawowe działo tego potwora powinno być Ci znane, ponieważ pochodzi z SPG Chi-To. Spisuje się świetnie na poziomie VIII, więc z łatwością zdobędziesz XP wymagane do najlepszego działa. A kiedy je masz, nawet siedmiu samurajów nie będzie w stanie podjąć z Tobą walki. 248 mm penetracji i 400 PW obrażeń standardowego pocisku oraz 297 mm i 340 PW obrażeń ulepszonego! Dodaj dobrą celność i 6 strzałów na minutę, to ogromne działo okrętowe zasługuje by być pojazdem X poziomu!

Poziom IX. Ho-Ri Type II Badanie po Ho-Ri Type I za 160 000 PD. Koszt: 3 450 000 kredytów.

Drugi wariant niszczyciela czołgów Ho-Ri jest o wiele cięższy, przez co traci trochę prędkości i zwrotności, ale jednocześnie zapewnia większą ochronę. Jego nachylony przedni pancerz przetrwa prawie każde trafienie, ale 190 mm pionowego pancerza nadbudówki często powoduje utratę HP. Wykorzystaj sidescrap, gdy jesteś pod ostrzałem. Nawet niewielka zmiana pozycji kadłuba daje większą szansę na zmniejszenie otrzymywanych obrażeń. Użyj tej sztuczki!

Podstawowe działo Ho-Ri Type II przypomina to z Mausa. Ma penetrację 246 mm, 460 PW obrażeń, 11 sekund czasu przeładowania i dobrą celność. Jednak nawet to „działo Mausa” wygląda jak dziecięca zabawka w porównaniu z najlepszym działem, które ma penetrację 290 mm standardowego pocisku AP i 340 mm ulepszonego, zadając obrażenia odpowiednio 560 i 545 PW. Niemal każdy strzał z tego działa spowoduje obrażenia i zbliży Cię do jeszcze bardziej niszczycielskiego pojazdu: Ho-Ri Type III.

Poziom X. Ho-Ri Type III Badanie po Ho-Ri Type II za 271,000 PD. Koszt: 6 100 000 kredytów.

Witamy na szczycie góry! Tutaj, otoczony białymi, kwitnącymi wiśniami, słucha ciszy i medytuje przy szumie bieżącej wody. Nazwa tego honorowego pojazdu to Ho-Ri Samurai. Ten potężny wojownik zachowuje ekstremalny spokój, ale jest pełen pulsującej furii. Samuraj umiejętnie kontroluje swój gniew, skupia go i kieruje go w jedno celne i śmiertelne uderzenie za pomocą działa-katana, nie okazując litości.

1
2 3 4 5
Kamuflaż "Legendarny Samuraj" zmienia nazwę niszczyciela czołgów w bitwie na Ho-Ri Samurai. Działa na wszystkich typach map i nie wymaga uzupełniania. Cena za odblokowanie: 2550 złota.

Nadbudówka i górna część kadłuba, które mają 250 mm pancerza, mogą nie wyglądać zbyt imponująco na poziomie X, ale ta ochrona zablokuje wiele pocisków pochodzących z dużych i średnich odległości. Twoje umiejętności sidescrapowania zostaną dobrze wykorzystane. W walce w zwarciu, wróg będzie w stanie przebić ten niszczyciel czołgów, jeśli wyceluje we właz kierowcy i pionową część pancerza kadłuba.

Nie oczekujesz, że ogromny potwór, taki jak Ho-Ri Type III będzie zbyt mobilny. To sprawia, że ​​jeszcze przyjemniej jest oglądać samuraja osiągającego prędkość 25-35 km/h i zaskakującego czołgi średnie swoją prędkością obrotu.

A jego działo... Nie jest najlepsze w zadawaniu obrażeń jednym strzałem, ale co 5-11 sekund zabiera od wroga 560 lub 545 PW. Przyjrzenie się bliżej jego charakterystyce ujawnia, że ​​standardowy pocisk AP penetruje 310 mm, a ulepszony 380 mm! Jeśli nie chcesz spenetrować pancerza przeciwnika, musisz celować tak źle, jak to możliwe i poprosić szczęście, by trzymało się z daleka. Ho-Ri Type III przecina pancerz wroga jak katana sałatę! Ho-Ri Samurai będzie Ci służyć z honorem, więc zarządzaj nim z mądrością!

Sekcja komentarzy
Loading comment form ...