PanzerNews - WoT Blitz: Kosmiczna Grawitacja

WoT Blitz: Kosmiczna Grawitacja

Zdradzimy Ci sekret. Kiedy czołgi były małe, marzyły o zostaniu astronautami.

Ich marzenia wreszcie się spełniły! Od 10 do 16 kwietnia pojazdy w World of Tanks Blitz uwolnią się od grawitacji Ziemi i będą eksplorować nowe horyzonty w kosmosie.

Poznaj nowy tryb Kosmiczna Grawitacja! Walcz w obniżonej grawitacji Księżyca i unoś się nad powierzchnią na mapie Morze Spokoju! Lataj nad polem bitwy lub uderzaj swoich wrogów tak, by przelecieli przez całą mapę!

Bitwy Kosmicznej Grawitacji nie wpływają na Twoje statystyki.

Oto, kiedy będziesz mógł walczyć w Kosmicznej Grawitacji:

CIS: od 10 kwietnia, 10:00 (MSK) do 16 kwietnia, 23:00 (MSK) Europa: od 10 kwietnia, 10:00 (CEST) do 16 kwietnia, 23:00 (CEST) Ameryka Północna: od 10 kwietnia, 7:00 (PT) / 10:00 (ET) do 16 kwietnia, 20:00 (PT) / 23:00 (ET) Azja: od 10 kwietnia 10:00 (UTC + 8) do 16 kwietnia 23:00 (UTC + 8)

Odprawa

W tym trybie dozwolone są tylko pojazdy V – X poziomu.

Bitwy kosmiczne to poważna sprawa. Po pierwsze odprawa misji!

1

Oto podstawowe zasady walki w grawitacji Księżyca:

  • W Kosmicznej Grawitacji, owa jest jest kilkukrotnie mniejsza. Po prostu wciśnij gaz do dechy i pozwól by ukształtowanie terenu ułatwiło Ci start!
  • Nawet podczas lotu nie stracisz kontroli nad pojazdem. Możesz obrócić lub przechylić kadłub, aby nieznacznie zmienić trajektorię.
  • Niższa grawitacja sprawia, że ​​spadanie jest mniej bolesne. W Kosmicznej Grawitacji obrażenia od upadku są znacznie zmniejszone.
  • Przy niskiej grawitacji odrzut od strzału staje się znacznie bardziej odczuwalny. Im lżejszy czołg i większy kaliber działa, tym bardziej pojazd jest odrzucany do tyłu podczas strzelania. Zmień to na swoją korzyść. Strzelaj, aby przyspieszyć lub zmienić swoją drogę w locie.
  • Kiedy pocisk trafi w czołg wroga, nie tylko spowoduje obrażenia, ale też odepchnie go do tyłu. Im mocniejsze jest Twoje działo i im mniejsza jest waga Twojego celu, tym mocniej wróg zostaje odrzucony. Strzel do wrogiego czołgu, gdy tylko jego gąsienice oderwą się od powierzchni i obserwuj jak odlatuje! Pociski ATGM najlepiej nadają się do tego celu, ponieważ jedno precyzyjne trafienie wyśle ​​przeciwnika w ekspresową podróż na drugą stronę mapy.
  • W Kosmicznej Grawitacji moc silnika i prędkość maksymalna czołgów zostaną znacznie zwiększone. Nie zdziw się, gdy zobaczysz ciężkie pojazdy driftujące na zakrętach lub lekkie czołgi szybujące nad polem bitwy jak ptaki. Kosmiczne ptaki z działami dużego kalibru.

Morze Spokoju

W Kosmicznej Grawitacji będziesz musiał opuścić swoją rodzinną planetę i dołączyć do walki na powierzchni Księżyca. Witamy na Morzu Spokoju!

2

Czekają tu na Ciebie wszystkie widoki z Księżyca: fantastyczne obrazy kosmosu, złożony krajobraz z wieloma wzgórzami i naturalnymi rampami, a nawet tajna baza naukowa.

Kosmiczne zimno i księżycowa ciemność sprawiają, że jest to idealne miejsce do intensywnych bitew!

Z powodu nieznanej anomalii grawitacja Księżyca działała nawet na Ziemię. Oprócz Morza Spokoju, walki Kosmicznej Grawitacji będą dostępne na mapach Miraż, Piaski Pustyni, Martwe Tory, Palmy Oazy, Zimowa Malinówka i Normandia.

3 Misje

Graj w trybie Kosmiczna Grawitacja i otrzymuj nagrody za 10, 20 i 30 zwycięstw!

10 zwycięstw

Jeden Ogromny Pojemnik

20 zwycięstw

Jeden rzadki, stały avatar astronauty 30 zwycięstw

Jeden certyfikat na rzadki kamuflaż Rozgwieżdżone Niebo

Ostatnia mała wskazówka przed rozpoczęciem: w kosmosie jest zimno, więc nie zapomnij założyć skafandra. I czapki!

Sekcja komentarzy
Loading comment form ...