PanzerNews - WoT Blitz: Stars of Glory

WoT Blitz: Stars of Glory

Początek lipca to szczególny czas, kiedy gwiazdy na niebie migoczą radośnie przy każdym zwycięstwie.

Im więcej gwiazd się zaświeci, tym jaśniejsza będzie Twoja droga do chwały i fajnych nagród. Wygrywaj codziennie i pozwól miliardom gwiazd błyszczeć jak świąteczne fajerwerki z okazji Twojego triumfu!

Rzadkie kamuflaże Te kamuflaże pomogą Ci pobudzić sojuszników w każdej bitwie. Każdy kamuflaż będzie dostępny dla wszystkich twoich czołgów. Old Glory 1
2 3 4 5
Stars and Stripes 6
7 8 9 10
FAQ

Harmonogram według serwerów:

CIS: od 3 lipca, 8:00 (MSK) do 9 lipca, 8:00 (MSK) Europa: od 3 lipca 14:00 (CEST) do 9 lipca 14:00 (CEST) Ameryka Północna: od 3 lipca, 6:00 (PT) / 9:00 (ET) do 9 lipca, 6:00 (PT) / 9:00 (ET) Azja: od 3 lipca 14:00 (UTC + 8) do 9 lipca 14:00 (UTC + 8)

Po zakończeniu wydarzenia pozostanie jeszcze jeden dzień na ukończenie brakujących etapów za pomocą złota.

Wygrywaj bitwy w pojazdach dowolnego poziomu, aby zdobyć gwiazdki!

Pierwsze pięć zwycięstw dziennie zapewni Ci 3 gwiazdki za jedno. Otrzymasz 1 gwiazdkę za każde kolejne dodatkowe zwycięstwo. Użyj ich, aby ukończyć etapy wydarzenia i zdobyć nagrody!

Pięć zwycięstw dziennie wystarczy, aby otrzymać wszystkie nagrody. A jeśli nie uda Ci się zebrać dodatkowych gwiazdek w ciągu jednego dnia, po prostu zdobądź trochę więcej wtedy, kiedy pozwoli Ci na to czas! Możesz także ukończyć etapy za pomocą złota do 10 lipca.

Walcz mądrze! Gracze z mniej niż 100 PD za bitwę nie otrzymają gwiazdek.

Sekcja komentarzy
Loading comment form ...