PanzerNews - WoT: PS4 & X: 6 rok na konsolach i 20 milionów graczy

WoT: PS4 & X: 6 rok na konsolach i 20 milionów graczy

6 lat temu World of Tanks zadebiutowało na konsoli Xbox 360 tworząc fenomen, który znają gracze i biorą w nim udział do dziś. Obecnie, pod nazwą World of Tanks: Mercenaries tytuł dostępny jest na PlayStation®4, Xbox One oraz Xbox 360 i pozostaje jednym z najpopularniejszych tytułów free-to-play na konsolach i jednym z najdłużej aktywnych. Przez lata gra rozrosła się czterokrotnie i dziś świętuje ponad 20 000 000 zarejestrowanych czołgistów!

Pierwszą niespodzianką dla graczy jest darmowy czołg III poziomu – Ironclad T-29. Aby go dostać wystarczy rozegrać jedną bitwę, a po jej zakończeniu pojazd zostanie dodany do garażu! Ironclad T-29 ma działo zadające duże obrażenia, jest mobilny, a jednocześnie masywny, co można wykorzystać do taranowania przeciwników!

Od dziś do 21 lutego rusza duży konkurs na kanałach social media gry (Facebook, Twitter, VK), gdzie można wygrać specjalną konsolę Xbox One X. Specjalną gdyż została ona podpisana przez członków studia produkującego grę czyli Wargaming Chicago-Baltimore.

Dodatkowo, na najbardziej doświadczonych dowódców czekają odnowione i ulepszone Wojny Klanowe. Epickie starcia najlepszych klanów w World of Tanks: Mercenaries przyniosą zwycięzcom góry złota i inne, cenne nagrody w grze.

Aby uczcić dodatkowo 6 lat oraz 20 000 000 zarejestrowanych graczy przygotowaliśmy również specjalny, okolicznościowy garaż. Na nadchodzące Walentynki będą specjalne operacje związane z tym świętem, a nowa edycja skrzynek Warchests zawiera 6% bonusu w każdej z nich.

Prezes firmy Wargaming, Wiktor Kisly dziękuje graczom za 6 wspaniałych lat gry w okolicznościowym wideo:

Twórcy World of Tanks; Mercenaries dzielą się planami na 2020 rok:

ź: informacja prasowa
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...