PanzerNews - WoT: PS4 & X - Mercenaries świętuje 5 rok na konsolach

WoT: PS4 & X - Mercenaries świętuje 5 rok na konsolach

Globalny fenomen World of Tanks zadebiutował na konsolach 5 lat temu startując na Xbox 360. Dzisiaj World of Tanks: Mercenaries dostępne jest również na PlayStation®4 i Xbox One będąc dalej jedną z największych gier free-to-play świata dostępną na konsolach. Wargaming z dumą ogłasza, że edycja konsolowa przekroczyła próg 18 milionów zarejestrowanych graczy i planujemy hucznie uczcić to osiągnięcie oraz 5 rocznicę gry! Szczegółowe informacje odnośnie rozwoju gry na przestrzeni lat w okolicznościowej infografice.

Od dziś do 18 lutego dowódcy, którzy rozegrają minimum jedną bitwę otrzymają darmowy czołg premium Steadfast Light MK VIC. Ten brytyjski pojazd lekki jest prezentem dla milionów graczy, którzy grają i wspierają World of Tanks: Mercenaries. Pojazd nie będzie dostępny później także nie przegapcie okazji!

Na oficjalnej stronie World of Tanks: Mercenaries czeka konkurs z ponad 6500 fizycznych nagród – od kurtek i plecaków, przez otwieracze do butelek, medale, naszywki oraz jedne w swoim rodzaju konsole PlayStation®4 i Xbox One X. Wystarczy wejść na stronę i wziąć udział w konkursie. Poza tymi nagrodami sygnowanymi World of Tanks: Mercenaries, 5 szczęśliwców spośród uczestników pojedzie do Minnesotty w USA. Już w maju organizujemy tam dużą imprezę z jeżdżeniem czołgami, niszczeniem samochodów i doświadczeniem życia prawdziwego czołgisty.

Ponadto, gracze mogą spodziewać się zniżek do 75% na wybrane, najlepsze czołgi premium w historii gry, darmową wymianę wolnego doświadczenia na doświadczenie załogi, zniżkę 20% na wymianę złota na srebro w sklepie. Na pola bitew wyjedzie kilka nowych czołgów wprost z fabryki. AMX Canon d’assaut de 105 to francuski niszczyciel - szybki, zwinny, idealny do ataków z ukrycia. Drugim pojazdem jest T-VI-100, hybryda sowieckiej myśli technologicznej i niemieckiego pojmanego czołgu.

Wreszcie druga cześć zimowych igrzysk wkracza w drugą fazę. Nowe wydarzenie zachęca graczy do walki o dzienne, miesięczne, kwartalne i roczne nagrody zdobywając punkty za wykonywanie misji. Druga edycja tego wydarzenia startuje już 1 lutego, a gracze którzy ja ukończą mogą liczyć na znacząca zniżkę na nowy pojazd premium – elektryzującego Thunderbolta.

ź: informacja prasowa

Sekcja komentarzy
Loading comment form ...