PanzerNews - WoT: PS4 & X - przygotuj się na mechy

WoT: PS4 & X - przygotuj się na mechy

World of Tanks: Mercenaries jest znane z wprowadzania innowacyjnych inicjatyw do uznanej formuły gry o czołgach. Nowy tryb, dostępny od końca stycznia, przyniesie ze sobą pojedynki mechów na Playstation 4 i Xboxa! Ponadto, wystartują zimowe igrzyska, które dają możliwość zdobywania cyklicznych nagród i czołgów premium.

Od 29 stycznia do 4 lutego, nowy tryb o nazwie Przeciążenie Rdzenia (Core Breach) doda wielkie mechy do World of Tanks: Mercenaries! Popularne dzięki hollywoodzkim filmom, anime i grom komputerowym, te wielkie metalowe bestie będą użyte przez graczy w pojedynkach 4 vs. 4. Będzie można wybrać pomiędzy amerykańskim Iron Soldierem albo sowieckim Steel Comrade. Każdy mech wyposażony jest w lasery, pociski, karabiny maszynowe i mnóstwo pancerza. Strzelaj i miażdż swoich przeciwników na specjalnie przygotowanej mapie Miasto Starorzecza (Old River City), na której roi się od zniszczalnych obiektów. Uważaj pilocie, każdy pokonany mech doświadczy tytułowego przeciążenia rdzenia, a jego wybuch może zmieść z powierzchni ziemi całą okolicę i Twoją maszynę również! Akcja nie ustanie nawet gdy zostaniesz zniszczony – ewakuuj się z jednostki i powróć na pole bitwy w nowym mechu!

Tryb Przeciążenie Rdzenia (Core Breach) może być zaskakującym dodatkiem do World of Tanks: Mercenaries. Jest to niejako powrót do korzeni Wargaming Chicago-Baltimore (wcześniej znanych jako Day 1 Studios), które było odpowiedzialne za kultowe MechAssault. Amerykanie są zresztą specjalistami w stawianiu formuły World of Tanks na głowie - ich dziełem były chociażby walki czołgów na księżycu czy inwazja obcych na Ziemię.

Z innych atrakcji warto wspomnieć o startujących zimowych igrzyskach. Nowe wydarzenie zachęca graczy do walki o dzienne, miesięczne, kwartalne i roczne nagrody zdobywając punkty za wykonywanie misji. Druga edycja tego wydarzenia startuje już 1 lutego, a gracze którzy ja ukończą mogą liczyć na znacząca zniżkę na nowy pojazd premium – elektryzującego Thunderbolta. W tym miesiącu również zobaczymy kilka nowych czołgów. Miłośnicy niemieckiej myśli technicznej powinni przyjrzeć się nowemu niszczycielowi czołgów Javelin Krupp-Steyr Waffenträger, a fani trybu Mercenaries – pojazdowi Skullcap.

WOTMercenaries January Beat Core Breach Mode Screenshots 14 WOTMercenaries January Beat Core Breach Mode Screenshots 13 WOTMercenaries January Beat Core Breach Mode Screenshots 15 WOTMercenaries January Beat Core Breach Mode Screenshots 4 WOTMercenaries January Beat Core Breach Mode Screenshots 8 WOTMercenaries January Beat Core Breach Mode Screenshots 5 WOTMercenaries January Beat Core Breach Mode Screenshots 9 ź: informacja prasowa
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...